В Ужгороді проходять кінопокази “ALIVE : ДобраНіч” на великому екрані просто неба

ALIVE terrace, Амфітеатр 10 Серпня 2020 - 21 Вересня 2020 20:00

В ужгородському культурному центрі ALIVE з вівторка по п’ятницю проходять кінопокази просто неба – “ALIVE : ДобраНіч”.

Про територію ALIVE прочитайте тут.

«“ALIVE : ДобраНіч” – це особливі тематичні, а головне – безпечні кіновечори, що створені нами надихати вас на найприємніше. Цей проект – особливий ковток свободи. Але ми мусимо дотримуватися карантину, тому обов’язково беріть захисні маски», – кажуть організатори.

Стрічки демонструють на якісній техніці. Великий екран – 25 кв. м. Звукова система – Adam Hall із технологією 3D Waveshaping від студії “Чуєш, Бачиш”.

«Неймовірно, але факт – все це бачимо на величезному екрані площею 25 кв.м.! А чуємо – на найкращій звуковій системі Adam Hall з технологією 3D Waveshaping від студії “Чуєш, Бачиш”! Кайф? Мерщій до нас!».

Кінопокази відбуваються з вівторка по п’ятницю. О 20.00 відкривається бар, грає музика, а перегляд стартує із заходом сонця. Наразі – близько 21.15, надалі розпочинатиметься усе раніше.

Вхід: 50 гривень.

Або ж можна внести 150 гривень депозиту на їжу і напої на ALIVE terrace. Ці гроші можна витратити будь-коли. Якщо вносите депозит, то не сплачуєте за поточний кіносеанс. Деталі дивіться в інстаграмі ALIVE.

Varosh

0 #
# ALIVE # кінопокази # куди піти в ужгороді