ПАДІЮН оголосив фотоконкурс дитячої фотографії

Падіюн, Ужгород, Студентська набережна, 8 22 Травня 2020 - 1 Червня 2020 11:00

Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН» оголошує фотоконкурс «Світ дитинства» до Міжнародного дня захисту дітей. Ось, що пишуть організатори.

Фотографувати дітей – цікаво, легко і складно водночас. Вони щирі й емоційні, але повсякчас непосидючі. Поки навів камеру – малеча вже щезла з кадру. Проте світлини дітей завжди привертають увагу і збирають купу “лайків” у соцмережах. Поділіться знімками своїх дітей у нашому фотоконкурсі!

Умови:

1. До участі у фотоконкурсі допускаються професійні фотографи та фотолюбителі. Від одного учасника приймається не більше трьох робіт.

2. До конкурсу допускаються роботи, на яких зображені діти. Інших жанрових обмежень нема.

3. Приймаються фотографії в електронному вигляді розміром 30х45 см, 300 dpi, формат – JPG. (Можливий також квадратний формат 30х30 см).
Зображення повинно бути без полів, псевдопаспарту, рамок і надписів.
Роботи надсилати на електронну пошту photo.zerno@gmail.com до 31 травня 2020 року включно.
У листі необхідно вказати назви робіт, прізвище, ім’я, по батькові автора, адресу проживання, контактний телефон. У темі листа обовʼязково вкажіть: Фотоконкурс «Світ дитинства».

Подивіться також: Шість кращих світлин фотоконкурсу “Вона” в Ужгороді

4. До конкурсу не допускаються роботи, які пропагують насильство, релігійну та етнічну ворожнечу, містять політичну рекламу, пропагують погані звички (алкоголізм, наркоманію, тютюнопаління).

5. Фотографії, які не відповідають зазначеним у цьому Положенні вимогам, не розглядаються.

6. Оргкомітет залишає за собою право публікації робіт із виставки в періодичних виданнях (в тому числі й електронних, без виплати гонорару), а також їхнє розміщення на електронних носіях та в інтернеті з некомерційною метою (із збереженням права інтелектуальної власності автора фотороботи), і експонування з метою популяризації Фотоконкурсу.

7. Кращі, на думку журі, роботи будуть опубліковані на фейсбук-сторінці Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН» . Автори найкращих робіт будуть нагороджені. А по закінченню карантину зробимо фотовиставку.

99138950 1575042445993669 3346837051906457600 O

Varosh

0 #
# ужгород # фотовиставка # фотоконкурс