Концерт MBA SHAKOOR в ALIVE

ALIVE, Амфітеатр, Ужгород, вул. Орлина, 13 16 Травня 2020 19:00

20 березня – розривна хіп-хоп вечірка! Вперше в Україні, наживо – MBA SHAKOOR (USA). Реп, R’n’B, хіп-хоп. Він виступить у просторі ALIVE в Ужгороді.

Mба Шакур народився і виріс в Нью-Йорку, у 19 років переїхав в Лос-Анджелес. Незабаром він потрапив до місцевого кола індустрії розваг, відтак виявив свої таланти в дуже молодому віці.

Mба багато працював на телебаченні, знімався у художніх фільмах і рекламних роликах (McDonald’s, Champs Sports і т.п.). Також мав честь працювати з Мелісою МакКарті, Міссі Пайл, Майклом Чиклісом, лауреаткою Оскару Октавією Спенсер,  та багатьма іншими.

Але справжня пристрасть у Мба – до співу та блискучих речитативів. Він виконує сучасну, життєрадісну оригінальну музику, яка змушує людей танцювати.

5 03, копия, копия, копия, копия (5)

Він досвідчений у Лос-Анджелесі і новачок на європейській музичній сцені, відтак створив свій унікальний стиль, який поєднує різні культури і традиції, як-от безкомпромісний гетто, хіп-хоп, реп і європейський поп-денс. Дика суміш, як, власне, і все його життя!

Незабаром, після переїзду до Східної Європи, Mба виступив та став фіналістом на європейських шоу талантів: “Must Be The Music Poland”, “Deutschland Sucht dem Superstar” та багато інших.

Мба Шакур – нове обличчя на європейській музичній сцені. Його потужна енергія та емоційна інтенсивність незабутні.

Відкрийте для себе нового справжнього артиста – MBA SHAKOOR!

«Також у нас є велике бажання провести відкритий мікрофон та справжню хіп-хоп вечірку – пишіть, якщо хочете почитати або пограти класику хіп-хопу!», – кажуть організатори.

Отже, MBA SHAKOOR в Ужгороді. 16 травня, о 19.00, локація – ALIVE.

Передпродаж онлайн – 100 грн. На вході – дорожче.

Купіть квитки на сайті ALIVE.

Звук та світло  від студії “Чуєш, Бачиш“.

Більше подій – в афіші.

 

0 #
# Mba Shakoor # концерт # концерти в ужгороді # куди піти в ужгороді # що робити в ужгороді