Екскурсія на фірму W.P.E.S.

W.P.E.S. LTD (м.Свалява, вул. Першотравнева, 64) 20 Вересня 2019 10:00

– З своїх 17 років досвіду, біля 14 мав відношення до підприємств лісопереробної галузі. Досить добре знаю, наскільки “циганський” цей бізнес. В Закарпатті не так багато підприємств, які намагаються працювати з лісом правильно. Говорю зараз про WPES у Сваляві, яка виробляє євро-піддони і є компанією, що намагається перевести український ринок з фальш-продукції на якісну і сертифіковану.20 вересня, спробую новий формат бізнес-сніданку – відвідаємо WPES з екскурсією. Зможемо подивитись, як вони працюють, поспілкуватись і обговорити різні питання. Формат тестовий, але думаю, буде цікаво подивитись на чужий бізнес збоку, – каже організатор події Віктор Стинич.

Цього разу, зустріч пройде у форматі екскурсії по підприємству в Сваляві лідируючого виробника сертифікованих піддонів в Україні. W.P.E.S. виробник піддонів в Україні, який ініціював зміну ринку України, з метою зменшення фальсифікованої продукції. Екскурсія включає розповідь про підприємство, його діяльність та принципи.

Головні цінності W.P.E.S. – це наполеглива праця, чесність, чудове обслуговування, а також унікальна якість виробів з деревини і турбота про навколишнє середовище.

Для кого бізнес-сніданок:

  • Для підприємців, які не здаються перед складнощями
  • Для керівників бізнесу, що шукають нові ідеї
  • Для тих, хто хоче реалізувати себе і хоче робити те, про що давно мріяв
  • Для тих, хто прагне до найкращого результату завжди і у всьому

Проводить екскурсію директор підприємства Мирослав Кошун.

Якщо маєте запитання, дзвоніть за тел. 050 273 9657.

Кількість місць обмежена. Приєднатись можна тут: snidanok.uz.ua

0 #