Ідеї

100 фішок, як подорожувати самостійно, бюджетно і з комфортом

15 Червня 2019 1 442

Автор блогу та тревел-школи “Подорожуй” Віктор Стинич, за плечима якого відвідини 50+ країн, поділився з нами своїм власним досвідом розумного подорожування. А ми – ділимося з вами.

– Уявіть, що можна… витрачати на подорож адекватні суми, літати по Європі, дешевше ніж доїхати потягом з Києва в Ужгород, самостійно робити візи, жити в гарному і недорогому житлі (не в наметі і не в хостелі), подорожувати декілька разів на рік, бути готовим до непередбачуваних ситуації.

Я мандрівник зі стажем у 17 років. Самостійно відвідав 57 країн. Організовував подорожі для груп від 2 до 28 осіб. Тривалий час жив за кордоном. За плечима більше 250 перельотів та 100+ оренд авто. Автор блогу “Подорожуй” та організатор тревел-зустрічей в Ужгороді. У мене ніколи не було часу на багатомісячні подорожі, наприклад, щоб втекти від зими. Специфіка моїх подорожей завжди була в поєднанні з офісною роботою.

Більшість власних подорожей здійснюю з дружиною та двома дітьми, тому не подорожую автостопом і не сплю в наметах. Люблю розумні подорожі, а не просто дешевий квиток чи житло, – розповідає про себе Віктор Стинич.


Більше про школу “Подорожуй” дізнавайтеся за посиланням.


1
2
3
4
5
6
7
8
9

0 #
# лайфхаки # подорожі європою