Local

Розпис речей як мистецтво: Роберт Боринський про своє захоплення

22 Червня 2019 575

Художник-абстракціоніст з Ужгорода створив колекцію розписаного джинсового одягу. Ось, що сам Роберт розповідає про себе та свою творчу діяльність.

Моя творчість – це подих сучасності та поєднання непоєднуваного. Я втілюю на папері свої мрії та фантазії, які разюче відрізняються від сірості та буденності цього світу. Своїми роботами я торкаюсь соціальних та релігійних проблем, намагаюсь висвітлити нагальні проблеми та свою чітку позицію.

Для створення картин я використовую абсолютно різні матеріали: темперу, гуаш, масло, ручки та олівці, які використовую разом в одній картині. Також застосовую багато різних технік. Переважно, це графіка з використанням яскравих кольорів, що привертають увагу глядача.

Не обмежуюсь картинами на полотні. В моєму арсеналі розмальовані елементи декору, підставки, чашки та навіть одяг. Перед тим, як виконувати замовлення, я обов’язково вивчаю вподобання своїх клієнтів та вимальовую той унікальний принт, який підійде саме їм. До речі, принти створюються та наносяться вручну, а потім покриваються спеціальними захисними засобами, щоб речі не псувались та були унікальними і неповторними.

Я художник, який любить експериментувати – тому одяг не став виключенням. Своїми сучасними ідеями я вдихаю в них нове життя, наповнюю змістом, яскравістю та своєю індивідуальною технікою, яка більше ніде не зустрінеться. Я вимальовую дрібні елементи ручкою – це майже ювелірна та кропітка робота, яка вимагає багато часу, проте результат завжди приносить задоволення. Малювати на одязі – це можливість створювати свій образ так як заманеться, навіть якщо це не вписується в усталені рамки.

Росана Тужанська

0 #
# роберт боринський # розпис речей # ужгород # художник