Життя

Огляд терас: Мукачево

18 Червня 2013 14 087

Сидіти влітку у приміщенні хочеться найменше. Особливо, якщо є альтернатива відпочинку у центрі міста та спілкування з друзями. Значно приємніше це робити на відкритій терасі: пити каву з льодом та спостерігати за життям, що вирує навколо.

Ми обрали кілька терас, на яких нам було комфортно відпочивати у самісінькому центрі міста та неподалік від нього.

Почнімо з кав’ярень, у яких можна випити охолоджуючих напоїв та з’їсти смачний десерт.

Найближче до міської ратуші три кав’ярні з терасами: Time, Cappuccino та Lavazza. У кожному з закладів можна як випити чогось прохолодного, так і поласувати чимось особливим. Кожна з терас приваблива по-своєму. Тераса Time більш простора, інші ж – менші та розраховані на дещо меншу кількість відвідувачів. Утім, тут вже вам обирати: тістечка якого закладу вам найбільше до вподоби.

Time

Адреса закладу: Мукачево, Пушкіна, 6

Lavazza

Адреса закладу: Мукачево, вулиця Пушкіна, 4

Cappuccino

Адреса закладу: Мукачево, площа Миру, 6

Одразу навпроти театру невеличка тераса, утім і не зовсім тераса, а радше барна стійка у кав’ярні "Святий Мартин". Тут неймовірний вибір кави, утім її переважно п’ють доволі швидко у ділових перемовинах на подвір’ї.

Арт-кав’ярня "Святий Мартин"

Адреса закладу: Мукачево, М. Грушевского, 5

Як не крути, а чи на найперший кавовий магазинчик у місті був саме у "Галці". Вже кілька років поспіль тут також працює доволі простора тераса.

Галка

Адреса закладу: Мукачево, пл. Миру, 12-14

По іншій стороні другий Time. У місті його ще називають "маленьким". Він направду дещо менший від того, що біля ратуші, але не менш комфортний. На літній терасі дуже часто відпочивають молоді мами з малечею, адже немає жодних підйомів, які б заважали їм підняти візочок.

Time

Адреса закладу: Мукачево, площа Миру, 27

Кілька тижнів тому невеличка, але дуже затишна тераса з’явилася і у "Світі кави". Позаяк кав’ярня неподалік автобусних зупинок, то містянам зручно випити кави саме тут в очікуванні на автобус, а можна й просто так. Тістечка, до слова, тут також дуже смачні.

Світ кави

Адреса закладу: Мукачево, вулиця Миру, 22

Простора та світла тераса у Бістро "Щодня", що біля двадцятої школи. Тут можна і пообідати на відкритому повітрі, і випити келих смачного квасу у неймовірну спеку.

Бістро "Щодня"

Адреса закладу: Мукачево, вул. Пушкіна, 14,а

Цікава та велика тераса у кав’ярні La Provincia, що поблизу четвертої школи. Тут вас сонце точно не знайде – усе вкрито ошатним тканинним навісом.

La Provincia

Адреса закладу: Мукачево, вул. Ілони Зріні, 41

Затишна та маленька тераса в кав’ярні Ingrid. Прекрасне місце для тихого і спокійного вечора. Тут добре як в компанії, так і удвох.

Ingrid

Адреса закладу: Мукачево, вул. Музична, 2б

Якщо ж говорити про ресторани з терасами, то, безперечно, радимо зайти до Daily. Найдовша та найвища тераса міста здивує краєвидом, що відкривається з неї. Особливість цього місця у тому, що за денної спеки, тут прохолодно, а вночі зовсім не відчутно холоду.

Daily

Адреса закладу: Мукачево, вул. Возз’єднання 20

Величезна ресторанна тераса у "Міленіумі". Тут і водограй, і дерева, і квіти. А головне – поряд річка, набережна і гарний краєвид.

Міленіум

Адреса закладу: Мукачево, вул. Ужгородська, 2 а

Якщо ви любите поласувати піцою, тоді вам на терасу Patio. Тут завжди людно, утім і місця вистачає, а піца й направду смачна.

Patio

Адреса закладу: Мукачево, вул. Валенберга, 3

Приємна, комфортна та затишна тераса і у піцерії Greenwich. Місць тут не багато, але без нього ви ніколи не залишитеся. Що ж до піци, то самі дегустували, тому можемо спокійно радити й вам.

Піцерія Greenwich

Адреса закладу: Мукачево, вул. Карпенко-Карого 24А

Цьогоріч відкрилася тераса і у ресторані Star. Окрім європейської та української кухні тут можна замовити і піцу. Утім, напевно, найприємніше – це можливість спостерігати за перехожими у самісінькому центрі міста.

Зірка

Адреса закладу: Мукачево, пл. Миру, 10-12

Через дорогу від тераси Зірки світлий на просторий навіс Євразії. Тут ви зможете ласувати стравами української, європейської та японської кухні, споглядаючи місцеві краєвиди.

Євразія

Адреса закладу: пл. Миру, 3/1

Салун у стилі "wild west" у центрі міста теж не перший рік відкриває літню терасу. Паб вирізняється угорською кухнею, закусками до пива та й самим пивом.

Трактір 

Адреса закладу: Пушкина, 12

Тож, не сидіть вдома – час прогулянок.

Varosh.com.ua

Фото: Рома Кайман

0 #