Зустріч з художником Тіберієм Сільваші у книгарні “Є”

– Зустріч відбудеться з приводу воходу нової книжки Тіберія Сільваші "Есе. Тексти. Діалоги". Розмова йтиме зокрема про художників, які мали на нього найбільший вплив, про власні проекти, до яких митець написав тексти, а також про запитання, які найчастіше задають Тіберію Сільваші в інтерв’ю, і найважливіше – про запитання, які, зазвичай, не ставлять.

Зустріч з художником пройде за участю засновниці Щербенко Арт Центру, куратора Марини Щербенко і засновника типографії Huss та Фонду культурних ініціатив ArtHuss Костянтина Кожем’яки, – кажуть у книгарні.


Читайте наше інтерв’ю з Тіберієм Сільваші за посиланням.


Довідково:

Тіберій Сільваші – художник-абстракціоніст, видатний представник сучасного українського мистецтва, відомий не лише своїми живописними роботами, але й теоретичними текстами. В них автор здійснює аналіз сутнісних характеристик живопису, малюнку, стріт-арту, а також надає особистий погляд на творчість таких митців, як Рембрандт, Джорджіо де Кіріко, Тетяна Яблонська, Андрій Чебикін, Сергій Якутович, Олег та Олександр Животкови та інші.

Книга "Тіберій Сільваші. Есе. Тексти. Діалоги" являє собою збірку, що об’єднує критичні нариси, мистецтвознавчі есе, розмови та інтерв’ю митця, написані та опубліковані протягом останніх майже двадцяти років.

Тіберій Сільваші народився в 1947 року в Мукачевому, Закарпаття. Живе і працює в Києві. В 1966 році закінчив Республіканську художню школу ім. Т.Г. Шевченка. В 1972 році – Київський державний художній інститут. 1995 року Сільваші отримав нагороду «Художник року» в Україні та стипендію мунiципалiтету Мюнхена. Кураторські проекти митця були представлені на Міжнародному арт-фестивалі в Києві у 1996 і 1998 роках. Роботи Тіберія Сільваші знаходяться в публічних та приватних колекціях Мюнхена, Відня, Нью-Джерсі, Запоріжжя, Харкова, Ужгорода, Києва та інших міст Європи і США.


Модератор зустрічі – культуролог Олександр Михед.

0 #