Заняття з арт-терапії в Ужгороді

Методиці арт-релаксу або ж інтуїтивному малюванню будуть навчати в Ужгороді 3-го березня на заняттях з арт-терапії.

Методика, унікальна тим, що має на меті "відключення" лівої півкулі, що відповідає за логічну оцінку дій. Тобто, ви малюєте і при цьому не задумуєтеся над тим чи дотримано перспективи, пропорції тощо. І в результаті отримуєте симпатичний малюнок. І швидше за все, захочете вдосконалюватися і не зупинятися на досягнутому.

– Я не вірю що я це сам намалював! Це найгарніша картина в моєму житті, – говорить пан Петро, чоловік з особливими потребами після заняття з інтуїтивного малюнку, яке відбулось для мешканців будинку для літніх людей, де він живе.

Правопівкульне малювання дозволяє за короткий термін почати малювати не просто малюнки, а цілісні картини, що дивують своєю глибиною, містять багато образів, і тому мають відгук у різних людей.

– Додатковим бонусом від цього заняття є те, що розвивається абсолютний баланс у роботі обох наших півкуль. Від цього суттєво збільшується продуктивність головного мозку, а побічним ефектом можуть стати навіть нові ідеї для бізнесу чи способи вирішення проблем у повсякденному житті. На майстер-класі ми разом будемо творити і створювати унікальні малюнки своєї душі під чарівну музику, – кажуть організатори.

Реєстрація обов’язкова за телефонами: (063) 109 60 43, (068)370 43 21.

Всі отримані кошти будуть використані на благодійні акції в будинку пристарілих. Більше про проект читайте тут.

0 #