Єврейська комедія «Хелемські мудреці» в Хусті

Хуст, Закарпатський обласний театр драми та комедії 19 Червня 2019 18:00

— В єврейському місті Хелем величезна проблема — з’явився дурень на ім’я Хойзек, який покохав доньку голови міського кагалу — Ціреле. Кагал мудреців, реб Гамліел, реб Нусе і реб Зусе, шукають рішення, як його позбутися. Чим закінчиться історія кохання єврейських Ромео і Джульєтти? Котрий поважний добродій дасть гроші на весілля? Хто тут наймудріший? Все це та багато іншого ви можете дізнатись під час вистави з антрактом «Хелемські мудреці». Атмосфера єврейського міста, справжня мудрість його жителів, гарний настрій та позитивні емоції гарантовано, — кажуть організатори.

60603053 316678655911981 3106879647145525248 N 5

Театральна студія «ВІК» – це молодий театральний організм або просто недержавний театр приватної форми власності, в репертуарі якого вистави «Хелемські мудреці», «Ковбойсторі», «Над прірвою в житах», «СуперТато».

Студія була заснована в жовтні 2015 року, її ідейним лідером є режисер Микола Бабин. Дебютом цього колективу стала вистава «Хелемські мудреці».

Теми, які піднімає колектив у своїх виставах, це те, що хвилює, в першу чергу, всіх «віківців», бо лиш у випадку органічної єдності людей і їхньої роботи народиться те, що зацікавить світ.

«ВІК» – це амбітний театральний колектив, більшість складу якого є випускниками КНУТКіТ ім. І. Карпенко-Карого. Також це і молоді художники, маркетологи та адміністратори.

0 #