Всесвітній благодійний забіг – Wings for Life World Run

 Wings for Life World Run – це всесвітній благодійний забіг, метою якого є збір коштів для пошуку методів лікування травм спинного мозку.

Учасники стартують одночасно по всьому світу об 11:00 (UTC), об’єднуючи усі континенти, і незалежно від часу, пори року та погодних умов у їхній місцевості. Серед бігунів – початківці, досвідчені бігуни, професійні спортсмени та учасники у інвалідних кріслах.

Унікальність забігу ще й в тому, що учасники біжать не ДО фінішу, а ВІД нього, намагаючись втекти від автомобіля-кетчера (Catcher Car), який є "рухомою фінішною прямою", що слідує за учасниками у заданому темпі.

Завантажуйте мобільний додаток WINGS FOR LIFE WORLD RUN та, де б ви не були, біжіть разом зі всім світом заради тих, хто не може – 5 травня о 14:00. В Ужгороді, у Боздоському парку, також пройде організований спільний забіг з мобільними додатками – Wings for Life World Run – APP RUN Uzhhorod. Старт о 14:00.

100% вступних внесків учасників спрямовуються на пошук та дослідження методів лікування травм спинного мозку.

Для отримання додаткової інформації щодо забігу з мобільним додатком (APP RUN) та порад щодо того як максимально долучитися до збору коштів у фонд, відвідайте сторінку 

Реєстрація доступна за посиланням.

0 #