Виставка-фотоконкурс “Молоде обличчя Закарпаття”

Управління молоді та спорту Закарпатської ОДА, МГО "Студентська республіка" та фотопроект "Гірчичне зерно" до Дня Молоді оголошують Фотоконкурс "Молоде обличчя Закарпаття".

Умови:

1. До участі у Фотоконкурсі допускаються професійні фотографи та фотолюбителі. Від одного учасника приймається не більше 3-х робіт.

2. До конкурсу допускаються роботи всіх фотографічних жанрів (портрет, репортаж, стріт-фотографія та ін.), зроблені за останні три роки. Зміст фотографії повинен відповідати молодіжній тематиці. Фотографії повинні бути зроблені в Закарпатті.

3. Приймаються фотографії в електронному вигляді розміром 30х45 см, 300 dpi формат – JPG. Зображення повинно бути навиліт, без полів, псевдопаспарту, рамок і надписів.  

Роботи надсилати на електронну пошту photo.zerno@gmail.com до 22 червня 2015 року включно.

У листі необхідно вказати назви робіт, рік фотозйомки, прізвище, ім’я, по батькові автора, місце проживання, контактний телефон.

4. До конкурсу не допускаються роботи, які пропагують насильство, релігійну та етнічну ворожнечу, містять політичну рекламу, пропагують погані звички (алкоголізм, наркоманію, тютюнопаління).

5. Фотографії, які не відповідають зазначеним у цьому Положенні вимогам, не розглядаються.

6. Оргкомітет залишає за собою право публікації робіт з виставки в періодичних виданнях (в тому числі й електронних, без виплати гонорару), а також їхнє розміщення на електронних носіях та в Інтернеті з некомерційною метою (із збереженням права інтелектуальної власності автора фотороботи) і експонування з метою популяризації Фотоконкурсу.

7. Кращі, на думку журі, роботи будуть надруковані за кошти організаторів та розміщені на фотовиставці в приміщенні Закарпатської ОДА. Автори найкращих робіт будуть нагороджені дипломами та цінними подарунками.

Відкриття фотовиставки – 26 червня.

0 #