Виставка творчого об’єднання “Райдуга” у Мукачеві

Відкриття виставки 6 серпня о 16:00.

Довідково:

Творче об’єднання "Райдуга" у березні цього року відзначило свій шестирічний ювілей. З часу створення його членами стали близько тридцяти високопрофесійних художників, які є фаховими митцями, багато з яких здобули освіту у різних вузах України. Різні за віком, манерою письма, вони є сучасними майстрами пензля, які викохані на спадщині, освяченій такими геніальними іменами, як А. Ерделі, Й. Бокшай, Ф. Манайло та інші.

Сьогодні об’єднання знане не тільки в своєму рідному місті, але і за його межами. На його рахунку численні виставки, вернісажі, пленери та добродійні акції. У творчому доробку митців об’єднання різні за технікою та способом виконання роботи. Це і графіка, і акварелі, різьбярство, темперний та олійний живопис.

За плечима об’єднання багато виставок у Мукачівській картинній галереї, в картинній галереї Івано-Франківська.
Хочеться зупинитися на кількох іменах, творчі здобутки яких не викликають сумнівів. Це такі вже добре знані імена, як Дорожнікова Раїса, Бучина Ладислав, Марта Балега. Окремо хочеться зазначити про творчі досягнення художників, роботи яких експонувалися у Києві. Це Катерина Турянчик, Галина Гренко, Лариса Бобалик, Тімеа Софілканич.

Радують чудовими роботами Тетяна та Наталія Рибар, які з успіхом продемонстрували свої роботи на персональній виставці, яка відбулася минулого року в міській картинній галереї. До того ж, Наталія презентувала свої роботи ще й у столиці.

Окремо хочеться зазначити про виставки у Чинадіївському замку "Сент- Міклош", і про персональну виставку члена об’єднання Віктора Грабаря у Австрії, яка відбулася у рамках об’єднання "Палітра-спектр", керівником якого є Оксана Метзгер. А ще об’єднання "Райдуга" багате на талановитих майстрів з розпису на тканині, різьбярству, вишиванню, акварельних робіт. Окремо не можна не відмітити духовний напрямок робіт голови об’єднання Сергія Пішковція, творчим доробком якого є численні іконостаси, – це і Росвигівський Православний Кафедральний храм, Свято-троїцька церква у Мукачеві, і ще багато інших.

0 #