Виставка Олі Супрун “Графічний варош”

Відкриття виставки 6 жовтня о 16:00.

Львів особливе місто. Більшість закохується в нього з першого погляду. А людям, яким поталанило в ньому жити, воно розповідає свою неповторну історію. Свіжий та дуже незвичний погляд на Львів та його легенди відобразила у своїх роботах молодий талановитий графік Оля Супрун.

Виставка серії картин "Графічний Львів" побувала у Львові та Тернополі, зараз вона мандрує до нас. Оля любить приїжджати до нашого міста, гуляти його вулицями та набережними. Саме вони її надихнули на створення нової серії картин присвяченої Ужгороду.

Отож, уже 6 жовтня – одна виставка про два міста. "Графічний варош" поєднає у собі найкращі роботи Олі Супрун присвячені Львову та Ужгороду.

На вас очікує можливість поспілкуватись з автором та випити разом запашної кави. Виставка триватиме протягом жовтня.

Про автора:

Оля Супрун – молодий талановитий архітектор, художниця, блогер. Займається історичними та реєстраційними дослідженнями Львова, Дубна та інших містечок. Блог Олі Супрун "Історія життя Анни Бойко. Буття українського села в одній історії життя" в 2011 році посів перше місце в конкурсі блогів BUBA в категорії "Найкращий особистий блог".

Цього року Оля виграла в номінації "Найкращий мікроблог українською" на міжнародному конкурсі The Bobs від медіакомпанії Deutsche Welle.

В соціальній мережі Твіттер Оля відома під ніком @ola_bilo4ka, особистий сайт http://olyasuprun.com/

0 #