Виставка “Для бійців від митців”

Цим переможемо! В Ужгороді стартує проект допомоги воїнам АТО, що поєднує мистецтво і мужність

Марафон гуртування і підтримки нашої спільної перемоги почався в Ужгороді 11-го серпня в комплексі «Совине гніздо» відкрилася виставка «Для бійців від митців» та стартує проект «Цим переможемо!».

Українські художники організували арт-проект «Для бійців від митців», де на волонтерських засадах планують зібрати кошти на потреби бійців АТО і, власне, вже це роблять. На виставці будуть представлені ікони, живопис і графіка. Участь у виставці взяли більше 60 митців зі Львова та Києва, Луцька, Івано-Франківська, Тернополя й Закарпаття. Творчі люди завжди були символом свободи духу, справжній художник не може залишатися байдужим до того, що відбувається на його землі. І кращі майстри образотворчого мистецтва всієї України присвячують свою творчість боротьбі за незалежність і гідність Батьківщини. Звісно, не осторонь і художники Ужгорода. Усі запропоновані художні твори, представлені на виставці у «Совиному гнізді» в Ужгороді, можна буде придбати, а виручені кошти підуть на допомогу армії та адресно пораненим бійцям.

Виставка уже пройшла в Києві, Львові, Івано-Франківську та інших містах України. Тепер естафету підхоплює Закарпаття. І в нашому краї проект має свої особливості і власний характер. Так, час виставки перетвориться на марафон подій, так чи інакше пов’язаних з боротьбою за Україну, але винятково в позитивному дусі, під спільним гаслом «Цим переможемо!». Свої дні з цікавими заходами матимуть закарпатські прикордонники, рятувальники, волонтери, а ГО «Щасливі діти» залучить малечу малювати власні мистецькі твори. І, звісно, бійці АТО, які організовують вечір пам’яті на честь боїв за Іловайськ і запросять послухати фронтові спогади й пісні з АТО під гітару. Від мілітарних показових виступів і до спортивних змагань та польової кухні – заходи «Цим переможемо!» будуть цікаві всім! До слова, всі добрі ідеї й ініціативи вітаються – долучайтеся до акцій!

Метою проведення виставки «Для бійців від митців» є надання можливості небайдужим долучитися до визвольної боротьби та моральної й фактичної підтримки тих, хто захищає нашу землю, – зазначають ініціатори. А мета заходів у рамках закарпатського проекту «Цим переможемо!» – згуртувати людей навколо спільних цінностей, поспілкуватися й підтримати один одного, й це стосується як вояків, так і цивільних людей різного віку. Тож запрошуємо ужгородців і гостей міста, всіх закарпатців не оминути увагою та долучатися до всіх подій!

З творами, представленими на виставці, можна буде ознайомитись на сторінці проекту у facebook. З подіями проекту «Цим переможемо!» – на сторінці події та в анонсах організаторів.

Організатори Всеукраїнської виставки «Для митців від бійців»: Василь Бойко, Олексій Чередніченко, Сергій Колодка.

Організатори проекту «Цим переможемо!»: Організація учасників АТО «Об’єднані війною», Національно-визвольний рух «Правий сектор», ГО «Карпатська Січ», Рух підтримки закарпатських військових.

Дізнатись більше про проект і всі акції можете за такими контактами: Олексій Чередніченко – 067 117 66 50; Володимир Бурча, командир 1-ї резервної сотні ДУК ПС – 096 577 21 25; Тарас Деяк, керівник НР «Карпатська Січ» – 099 437 36 86; Микола Марчишак, голова Спілки «Об’єднані війною» – 099 737 82 57; Галина Ярцева, координатор Руху підтримки закарпатських військових – 050 539 97 25.

Посилання на сторінку.

У якості ілюстрації використано твір художниці Беати Куркуль, присвячений парамедикам на фронті. 

0 #