Відкриття Музею винороба Чиза

Берегово, Шато Чизай 12 Жовтня 2019 11:00

Ось, що пишуть про подію організатори:

Відкриваємо Перший Музей виноградарства і виноробства Закарпаття. У створення Музею винороба Чиза наша команда доклала багато сил та емоцій. І з радістю кличемо вас долучитися до важливої для Закарпаття події. Келих вина на честь свята безкоштовно всім гостям протягом дня.

Знайомимо з процесом збору і пресування винограду, запрошуємо скуштувати свіжий виноградний сік. Спілкування про виноградарство і виноробство з провідними спеціалістами компанії, конкурси, вікторини, розіграш призів. На території – фудкорт із закарпатськими стравами. Винороб Чиз жив в урочищі Чизай поблизу Берегова у XIII столітті, володів виноградниками й виготовляв вино. Саме тут і розташоване Шато Чизай. Музей винороба Чиза – не кімната із запилюженим реманентом. Це особливий простір, над яким працювали ретельно і творчо. Цінні старовинні експонати поруч із сучасними інтерактивними елементами.

Чиз познайомить гостей з історією виноградарства і виноробства Закарпаття. Розкаже, як зараз роблять вино у світі, захопить фактами й здивує ексклюзивом. Екскурсія цікава дорослим і дітям, для них передбачені розваги.

12.00 – урочисте відкриття Музею винороба Чиза.

Щогодини – екскурсії виноробнею та Музеєм.

Вхід вільний за умови реєстрації.

0 #