Відкриття клубу Тайцзіцюань в Ужгороді

– Раді повідомити, що 1 жовтня в Ужгороді відкривається клуб "Double Dragon", де ви зможете поринути в культуру Тайцзіцюань. Наші інструктори – майстри сімейного стилю Чень, допоможуть вам оволодіти древніми формами бою, що трималися в секреті від сторонніх очей сотні років. Тайцзіцюань – техніка, що поєднує в собі безтурботність птахи з силою дракона. Пізнай себе, вдосконалюй Ссвоє тіло та дух з клубом вивчення китайської древньої гімнастики Тайцзіцюань, –  кажуть у клубі "Double Dragon".


Довідково: В трактаті "Зібрання істинних записів безсмертних з гір Сишань" Ши Цзюньу каже: "За межею нашого тіла є інше тіло. Виходячи з рамок буденності, увійдеш в сферу Бездоганної Мудрості…"

Давним давно в горах Древнього Китаю монах скитався з лютнею та мечем, наспівуючи даоські пісеньки, як раптом побачив смертоносний бій змії та лелеки. Монах помітив, як перед ударом змія вигиналась ніби натягнутий лук, начебто накопичуючи енергію для нанесення удару, немов стріла, що пронизує наскрізь. У відповідь, лелека, без напруження, відображав удари змії підіймаючи кінцівки та опускаючи крила донизу дугою. Цей бій проілюстрував монаху демонстрацію сил енергій Інь та Ян в царстві тварин, що настільки вплинуло на майстра, що він вирішив перенести цю мудрість в світ людей. Він усвідомив, що м’яка пружиниста піддатливість більш ефективна ніж груба сила. Це є суттю Тайцзіцюань (Кулаку Великої Межі) – у всьому сильному є слабкість, в усьому слабкому є сила…

Таким було народження Тайцзіцюань. Ця техніка розвивалася протягом століть та майстри зберігали її в таємниці, а воїни, що володіли Тайцзіцюань завжди були переможцями в бою.


Довідки: 066 212 82 44 та worldpeace@e-mail.ua

0 #