Вегетаріанський майстер-клас в Ужгороді

Гострої східної кухні навчатимуть на вегетаріанському майстер-класі в Ужгороді.

– Коли взимку промерзаєте до кісток, і ніякий теплий одяг не допомагає зігрітися, ми навчимо вас як зігріватися правильно з середини. І мова не про алкоголь, а про дещо міцніше. Просто гляньте на студентів-індусів, які ходять по місту з тоненьких кофтинках, без шапок, максимум в жилетці на короткий рукав при -5. Здавалося б, саме вони б мали мерзнути найбільше, адже звикли до тепла. Але завдяки пряній та гострій їжі, вони просто не відчувають холоду, а навпаки почуваються прекрасно. До того ж більшість з них вегетаріанці з народження, ба навіть вегетаріанці в багатьох поколіннях, – говорять організатори вегетаріанського майстер-класу.

Пряні спеції допоможуть зігрітися зсредини, наповнити тіло теплом, якому жоден мороз не страшний. А крім того такі спеції допоможуть покращити травлення, яке взимку теж слабшає, а їжа навпаки важчає. Навіть вийти з затяжних застуд теж допоможуть гострі спеції, які вбивають всі віруси та бактерії всередині, допомагають позбутися слизу – найсприятливішого середовища для захворювань.

Для вас готуватимуть хлопці з тайського кафе Nitaі Family. У них уже навіть власна шкала гостроти існує – від "0" до "10". А в арсеналі є перці, що вважаються небезпечними для життя у разі передозування. Але такі прянощі вони використовують виключно за побажанням клієнтів.

Вони навчать вас міксувати спеції, не боятися додати до страви побільше чилі, але так щоб це підкреслювало смак страви. Поділяться улюбленими класичними міксами прянощів зі східної кухні.

Реєстрація за телефоном 050 970 16 49.

0 #