Професійна фотошкола для підлітків

Zoom Studio 2 Вересня 2020 - 23 Вересня 2020 17:00

В Ужгороді, у Zoom Studio пройде Фотошкола “Zoom” для підлітків. Курс стартує 2 вересня, триватиме місяць. Заплановано сім занять: у середу, о 17.00, а також у неділю, о 14.00. Викладачі – професійні фотографи Сергій Мазур, Ігор Майхеркевич та Денис Кротков.

«Фотошкола “Zoom” для підлітків – це школа сучасної фотографії нового формату, адаптована спеціально для підлітків 13-16 років. Ми допоможемо розвинути естетичний смак, навчимо фіксувати найкращі моменти життя і відкриємо таємниці світу фотомистецтва, – кажуть організатори. – Навчальна програма сформована під вікову категорію підлітків таким чином, аби кожен отримав максимум знань та навичок. Особливий акцент робимо на практичних заняттях, під час яких можна закріпити всі основи теорії, використовуючи можливості студійного та природного світла».

Навчання має три рівні: “Мобільна фотографія”, “Зйомка за допомогою денного світла”, “Зйомка за допомогою постійного та імпульсного світла”. Не обов’язково мати дорогу техніку, хлопці навчать якісно знімати і на мобільний телефон. Учасники курсу також навчатимуться редагуванню світлин на комп’ютері та телефоні.

Ціна за курс: 3200 грн.
Деталі: 095 1888 511.

Varosh

0 #
# замовити фотографа # ігор майхеркевич # сергій мазур # фотографи в ужгороді