Ужгородська Регата 2019

28 Липня 2019 18:00

– “Ужгородська РЕГАТА” – веселе спортивне змагання, сплав по річці Уж на плавзасобах різної конструкції. Старт – пляж біля Підзамкового мосту (правий берег). Фініш – за мостом Масарика, біля ресторану “Уж-Венеція” (лівий берег). До участі запрошуються будь-які не моторні плавальні засоби – човни, надувні човни, плоти і т.д. Вітаються саморобні конструкції, оригінальний декор і костюми. Кількість членів екіпажу не обмежена, але до фінішу “судно” повинно прийти з повним складом екіпажу, – кажуть організатори.

За результатами Регати будуть нагороджені переможці в таких номінаціях:

“Ужгородська РЕГАТА” не обмежується тільки запливом. На фініші будуть проведені різні змагання та конкурси.

Перша “Ужгородська РЕГАТА” відбулася 11 липня 2010 року. За підсумками рейтингу туристичного сезону 2010 Турінфоцентру Закарпаття “Ужгородська Регата” перемогла в номінації “Краща туристична анімація-2010”.

Примітки:

1. За безпеку на Регаті відповідають самі учасники. Слідкуйте за дітьми, перевірте надійність плавзасобів. Річка Уж у цей період дуже мілка, але про безпеку на воді треба дбати.

2. У випадку незадовільних погодних умов або стану річки Регата може бути перенесена на пізніший термін, про що буде повідомлено додатково.


На фініші “Ужгородської Регати” після церемонії нагородження та посвячення у моряки розпочинається REGATTA river party. Музика, їжа та напої, фотозона, розваги для дітей, свіже повітря. За музичну частину віповідає DJ Bandy Sholtes. Ці мелодії і ритми не залишать байдужими нікого. Пригощати вас будуть Edgar Peti та Betyár Grill. Вони приготують смачний halászlé та велику паелью з морепродуктами! А ще пиво, квас і не тільки…

Рух підтримки закарпатських військових також готує свій тематичний фудкорт на фініші запливу: прохолоджувальні напої, млинці, солодощі, безпрограшна лотерея.

Свій столик встановить волонтерська організація Барбос, яка опікується безпритульними тваринами. Тут можна буде пригоститись та придбати милі сувеніри, чим допомогти фінансово притулку, адже зараз там живе понад 160 тварин, які щодня хочуть їсти.

Фото: Микола Романовський

0 #