Тренінг: фандрайзинг і проектний менеджмент для культурного сектору

– Дорогі культурні активісти та працівники культурних організацій! Спеціально для вас, за вашим запитом і для задоволення ваших важливих потреб – 2-денний тренінг. Тренер – Руслан Краплич, автор багатьох тренінгових курсів, член Спостережної ради Інституту лідерства і управління Українського Католицького університету, колишній керівник Фонду ім. Князів Острозьких, Західноукраїнського центру соціального партнерства; працював експертом у Програмі партнерства альянсу каунтерпарт (USAID), Української освітньої програми ринкових реформ (USAID), фонду Євразія, Міжнародного фонду "Відродження", ПРООН, Всесвітнього банку, ОБСЄ тощо, – кажуть організатори.

Будь ласка, зареєструйтеся.


День перший. ОСНОВИ ФАНДРЕЙЗИНГУ

13 жовтня 2017 року, 13:00 – 19:00

Кількість учасників: 15-25 осіб

Кожен з учасників буде забезпечений комплектом роздаткових матеріалів. Заняття проводяться в інтерактивній формі за методикою Фундації імені князів-благодійників Острозьких.

Мета: учасники освоять щонайменше 30 інструментів залучення ресурсів, зможуть скласти фандрейзинговий план, щоби забезпечити фінансову життєздатність своєї організації (проекту).

Програма

День другий. ПРОЕКТИ Й УПРАВЛІННЯ НИМИ (31 деталь успішності)

14 жовтня 2017, 11:00 – 17:00

Кількість учасників 15-25 осіб

Кожен з учасників буде забезпечений комплектом роздаткових матеріалів (конспектом та короткою базою даних донорських інституцій).

Заняття проводяться в інтерактивній формі за методикою Фундації імені князів-благодійників Острозьких.

Мета: учасники вмітимуть готувати проекти, знатимуть секрети прийняття позитивних рішень про фінансування проектів донорами та програмами міжнародної технічної допомоги; після курсу зможуть підготувати власні проекти та подати їх на розгляд донорів.

Програма

Заняття безкоштовні, всі матеріали надаються. І цей прекрасний факт забезпечує організація DVV International, ГО "Інтеграція та розвиток", бо проект "Громада, що навчається: трансформація конфліктів в Україні та Молдові через активну громадську участь" виконується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

0 #