Театральний фестиваль “Під цвітом сакури”

З 23 по 30 квітня в Закарпатському академічному обласному музично-драматичному театрі імені братів Шерегіїв вдруге відбудеться театральний фестиваль «Під цвітом сакури». На ужгородську сцену вийдуть колективи з різних куточків України, аби представити камерне театральне мистецтво.

У понеділок 23 квітня, Київський академічний театр «Колесо» покаже водевіль-модерн «Пристрасті дому пана Г.-П.» за твором Олени Пчілки.

У вівторок, 24 квітня, Волинський академічний обласний український музично-драматичний театр імені Тараса Шевченка представить монодраму «Стіна» за п’єсою Юрія Щербака.

У середу, 25 квітня, Національний академічний театр російської драми імені Лесі Українки з Києва покаже ліричну історію «Ей, ти – привіт!» за п’єсою Г.Мамліна. (Її повторять на сцені обласного театру ляльок і наступного дня о 13.00).

У четвер, 26 квітня Львівський академічний обласний український музично-драматичний театр імені Юрія Дрогобича покаже драму «Маргарита й Абульфаз» за романом нещодавньої нобелівської лауреатки С.Алексієвич.

У п’ятницю, 27 квітня, Київський академічний молодий театр покаже виставу «Фрекен Жулі» за твором А.Стріндберга.

У суботу, 2 квітня, Національний академічний український драматичний театр імені Марії Заньковецької покаже біографічну виставу про Івана Франка «Картка любові» за твором Р.Горака.

У неділю, 29 квітня, Національний академічний драматичний театр імен Івана Франка з Києва покаже виставу «Увертюра. До побачення» за оповіданням Івана Франка «Сойчине крило».

А завершиться фестиваль у понеділок, 30 квітня, виставою господарів. Закарпатський академічний обласний український музично-драматичний театр імені братів Шерегіїв покаже трагікомічний абсурд «Краще залишайся мертвим» за п’єсою К.Ветлінгера.

Тож протягом восьми днів вісім театрів з України тішитимуть глядачів на малій сцені. Початок вистав о 18.30. У порівнянні з минулорічним фестиваль «Під цвітом сакури» зріс кількісно. Тож різномаїття театрального мистецтва буде представлено ще повніше.

0 #