Сніданок у місті: Вивіски в історичному центрі

ГО "Інститут міста" започатковує новий проект "Сніданок у місті". Перший сніданок відбудеться у суботу 19 вересня о 10.00 годині на терасі кафе DEEP. Він буде присвячений вивіскам в історичному центрі міста.

– "Сніданок у місті" – це платформа для неформального спілкування представників громадськості, бізнесу та влади, а також фахівців у тій чи іншій сфері для обговорення певної проблеми міста, вироблення спільного бачення для її вирішення та планування конкретних кроків до втілення нових ідей.

Перша тема нашого сніданку стосуватиметься проблеми з вивісками магазинів, що розташовані в історичному центрі. Річ у тім, що представники громадськості вже неодноразово боролися за те, щоб облагородити обличчя наших центральних вулиць, і досягли певного успіху: власники магазинів змінили вивіски на менш кричущі, зробивши Ужгород привабливішим. Однак, як видно з нещодавніх подій і перетворень у центрі міста, системних змін так і не відбулося, оскільки на вулицях центру щоразу з’являється нова вивіска у стилі "вирви око". Чому так відбувається?

Ми запросили фахівців, які допоможуть нам дати відповідь на це запитання та запропонують рішення. Серед запрошених, зокрема, в.о. головного архітектора міста, управління культури, сім’ї, молоді та спорту, керівництво муніципальної міліції, рекламні агенції, архітектори та дизайнери, а також представники бізнесу й громади, – кажуть організатори події.

0 #