Семінар-практикум: “Медитація: древня практика для сучасного суспільства”

– Медитація давно вже завоювала популярність у світі. З вузькоспеціалізованої спірітуалістичної практики вона перетворилася на незамінну щоденну звичку мільйонів успішних людей. Медитації навчають у школах; директори найбільших світових корпорацій замовляють для своїх співробітників тренінги з медитації; у кожному аеропорту та в більшості великих шоппінг-центрах світу відкриті спеціальні кімнати для медитації та релаксації.

Завдяки медитації хтось позбувається стресу, дехто розвиває творчі здібності, комусь медитація допомагає зупинити безкінечний внутрішній діалог та зосередитися на навчанні чи роботі, для когось вона – хороший спосіб відновитися після хвороби, одні шукають просвітлення, інші – просто слідують за модою.

Відвідайте унікальний семінар-практикум з медитації від Балакхілья даса, та навчіться застосовувати давні техніки у власному житті, – кажуть організатори.

У програмі:

• філософські аспекти медитації та сучасне застосування древніх практик;
• навчання різним технікам медитації;
• рекомендації щодо впровадження медитації у власне життя;
• питання-відповіді;
• tea break.

Про лектора:

Балакхілья дас – всесвітньовідомий знавець ведичної філософії, йоги та медитації. Практикує медитацію вже понад 40 років. У рамках свого всесвітнього туру він на декілька днів завітає в Україну та дасть одну ексклюзивну лекцію на Закарпатті.

Для зручності буде організовано безкоштовний трансфер на лекцію і назад з Ужгорода, Мукачева та Сваляви.

Реєстрація та подробиці: 063 219 91 85, 097 721 86 67, 095 825 02 08.

0 #