Презентація “Любовного життя” Оксани Луцишиної

Знана письменниця-інтелектуалка Оксана Луцишина презентує свій новий довгоочікуваний роман "Любовне життя". Любов, інтрига, карти Таро, зустріч, що стає ключовою, флірт і глибоке інтелектуальне підгрунтя, у якому не одне, не два і навіть не три прихованих дна. Усе це є в романі Оксани Луцишиної, який виходить у "Видавництві Старого Лева". Щоб презентувати його безпосередньо своїм читачам в Україні, Оксана спеціально прилітає з США. В Ужгороді, у рідному місті авторки, з Оксаною Луцишиною можна буде зустрітися і поговорити у вівторок, 8 грудня. Модеруватиме презентацію Валентин Кузан. 

"Досвідчений читач пам’ятає чудовий прозовий дебют Оксани Луцишиної книжкою короткої прози "Не червоніючи" і романом "Сонце так рідко заходить", що вийшли 2007 року, – впевнена головний редактор "Видавництва Старого Лева", письменниця Мар’яна Савка. – Тривале мовчання насправді було накопиченням письменницького досвіду і майстерності. Оксана з породи тих людей, котрі ніколи не припиняють вчитися і не зупиняються на досягнутому. Свідченням цього є і новий – довгоочікуваний! – роман "Любовне життя", зразок елегантного письма, в якому розставлена ціла купа інтелектуальних пасток і приманок для тих, хто любить літературу. Я би сказала, що це любовне життя з літературою".

"Всі мої герої виявилися особистостями з характером, і мені було з ними дуже цікаво, бо на якийсь момент події почали розвиватися блискавично і без плану, – каже авторка, Оксана Луцишина. – Але, напевно, так воно і буває в житті".

Оксана Луцишина, дослідниця творчості Бруно Шульца та Вальтера Беньяміна, авторка кількох книг віршів та збірок малої прози, у своєму другому романі розповідає пронизливу історію про любов і вигнання. Йора зустрічає Себастьяна – і саме з цієї зустрічі починається її інше, справжнє життя. Ключем до роману "Любовне життя" є, зокрема, колода карт Таро, але водночас це реалістична сюжетна "емігрантська" проза з виразно окресленою соціальною проблематикою. Ця іронічна і ніжна, інтелектуальна і романтична, майже невигадана і абсолютно фантастична історія з флером м’якого гумору і немилосердного сарказму гарантовано подарує вам радість, задоволення від читання і навіть трохи катарсису.

0 #