Презентація альбому “Палає Сонце” від MC N.E.D

— Ecological District разом з Raggasapiens представляють крутецьку вечірку з гостями із столиці, на якій буде презентовано сольний альбом-збірку від MC N.E.D "Палає Сонце", матеріали на яку збирались десятки років, за підтримки столичних Ostapuzz та Shmelia. Сонячні рагга мотиви, позитивні хіп-хоп вібрації, та підривний джангл від одних з самих крутих раггамафінг чуваків.
Підтримують сетами ужгородські Acid та Edu.

MC N.E.D — той, хто був перший. Реально перший україномовний ДнБ МС України. Має досвід виступу з багатьма вітчизняними та зарубіжними DJ-ями. На разі представляє свій перший альбом-збірку, в якому представленні близькі йому музичні/культурні напрямки таки як: хіп -хоп, реггей, джангл.

МС Ostapuzz — один з найкращих raggamaffin України та Росії. Ветеран raggae-jungle руху. Активно просував ці напрямки, де б не був. Згодом організовує міжнарождне співтовариство музикантів МС під назвою Raggasapiens.

Dj Shmelja — талановитий київський DJ та бітмейкер, скретчі та рідіми якого ви чули у багатьох компзиціях вітчизняних та зарубіжних виконавців, — кажуть організатори вечірки.

0 #