Офіційне відкриття Всеукраїнської бізнес-спільноти Board

Ужгород, ресторан "Кантрі клаб" 23 Січня 2020 18:30

Board — це всеукраїнська бізнес-спільнота менторів і наставників для власників малого та середнього бізнесу. Наша місія — зростання кожного учасника завдяки обміну досвідом, компетенціями та зв’язками.

Програма заходу:

Організатори:

Засновники спільноти Board:

Співзасновники в Ужгороді:

Якщо ви власник бізнесу і хочете відвідати захід, попередньо зареєструвавшись за посиланням

— Ужгород вливається у всеукраїнську спільноту підприємців Board. Сьогодні, вона об’єднує 400+ підприємців у 9 містах України, які обмінюються досвідом та компетенціями. Як відомо, ми — це середнє арифметичне нашого оточення. Підприємці Ужгорода, які прагнуть підвищувати свої компетенції та динамічного розвивати свою справу отримають потужній інструмент — спільноту однодумців з усієї країни, регулярні зустрічі з менторами і учасниками спільноти, візити в успішні компанії, дискусійні панелі, розбори складних ситуацій в бізнесі та звичайно сімейні заходи. Завдяки довірі, колаборації та об’єднанню підприємців по всій країні розвивати екосистему власного бізнесу значно швидше, простіше та веселіше, каже фінансовий радник Василь Матій.

Вартість участі — 500 грн. За особистим запрошенням співзасновників, менторів або учасників бізнес-спільноти Board — безкоштовно.

Всі подробиці за телефоном: +380 (63) 409 09 13 (Олег).

0 #