Новорічно-різдвяні вистави у Мукачеві

3 січня, відбудеться прем’єрний показ вистави «Кай і Герда», за мотивами відомої казки Ганса-Христіана Андерсена «Снігова королева» (режисер-постановник Євген Тищук). На маленьких та дорослих глядачів чекає зворушлива історія про вірність, людяність, силу і мужність. Складні випробування дівчинки Герди на шляху до порятунку Кая, змусить дітлахів замислитися про важливість дружби.

4 січня, у театрі покажуть виставу «Новорічна жар-птиця». На відвідувачів чекає чарівний і фантастичний світ пригод разом з героями вистави. Події відбуваються в зимовий період під час новорічних свят, коли кожний мріє про щасливу радість, здійснення всіх бажань.

5 січня. Для маленьких театралів підготували виставу «Принц та чудовисько». Цікавий сюжет, чудова гра акторів, яскраві декорації та музика, здивують і, як завжди, порадують глядача.

9 січня, у вівторок, музична комедія «Принцеса без горошини». Маленькі глядачі поринуть в атмосферу казки – царського палацу, де мати королева вирішує одружити свого сина та влаштувує кастинг принцес. Сюжет вистави надзвичайно інтригуючий та наповнений безліччю комічних ситуацій.

10 січня (середа). На сцені театру зіграють надзвичайно цікаву і веселу виставу «Правда про курочку рябу». Цю казку, знає кожний: жили собі Дід та Баба, і була у них Курочка Ряба, і знесла Курочка яєчко, бігла Мишка, хвостиком махнула… Але у театрі ця історія набуває ще цікавіших відтінків.

11 січня, під час вистави «Всі миші люблять сир» на маленького глядача очікують справжні драматичні пристрасті. Дія вистави відбувається у сироварні, де намагаються порозумітися примхливі герої – білі та сірі мишки. Тож на який крок відважаться закохані мишенята Рома та Ружа, аби примирити своїх батьків та вберегти любов, дізнаєтесь під час перегляду вистави.

12 січня, запрошуємо на виставу «Попелюшка». Добре відома казка про працьовиту дівчинку, злу мачуху та її ледачих дочок. Сюжет однієї з найулюбленіших казок, чудово відтворений акторами театру, порадує і здивує маленьких і дорослих.

14 січня. Дитяча вистава «Кай і Герда» запросить у дивовижні пригоди дівчинки Герди, якій не страшні ніякі чари Снігової королеви. Глядачі вчергове переконаються що доброта, чуйність, дружба і любов можуть розтопити навіть лід.

0 #