Міжнародний дитячий театральний фестиваль “Птах”

Учасники фестивалю театральні колективи

Театральна студія працює на базі культурного центру Begegnungszentrum Großhennersdorf і заняття проводяться по-особливому. Тут вчаться, граються, відкриваються, відпочивають і творять, думають і відчувають. Колектив складається із різної цільової групи: діти, підлітки, молоді люди, люди з обмеженими можливостями, люди похилого віку, сім’ї і мультиплікатори.

Тут створюються сцени та історії з реального життя, які реалізовані під професійним керівництвом театральних педагогів. З конкретних освітніх ресурсів театральної гри, учасники розвивають соціальні навички, такі як творчість, виразність, сприйняття, зв’язок та навички роботи в команді, які мають важливе значення не тільки для театральної постановки, а й для повсякденного життя. Уява не знає меж.

Заснована 18 років тому. Основною метою роботи театру-студії є виховання дітей засобами театрально мистецтва. Програма передбачає цілий комплекс навчальних дисциплін, що розв’язують ряд творчих завдань: виховання, художньої уяви; творчої ініціативи; емоційної гнучкості; культури мови; естетичних смаків та оцінок.

Щороку гуртківці беруть участь у концертах, конкурсах, семінарах, фестивалях, а також буруть активну участь у культурному житті міста, у масових заходах. Неодноразово займали призові місця або ставали переможцями.

У репертуарі театру є такі вистави: «Попелюшка», «Кольорові оповідання», «Патент», «До Вас блаженна», «Підлітки».

Студія заснована в 1978 році на базі театрального гуртка Рівненського палацу дітей та молоді. Діяльність студії полягає в навчальній та постановчій роботі. У складі студії є 7 навчальних груп. Вихованці яких, згідно навчального плану, опановують такі дисципліни як «майстерність актора», «пластика», «основи постановки голосу», «художнє оформлення вистави».

Театральна студія є постійним учасником, дипломантом, володарем Гран-Прі багатьох Міжнародних та Всеукраїнських театральних фестивалів. Зокрема це «Казковий карнавал» м. Львів, «Казка у гаю» м. Львів, «Маски Мельпомени» м. Харків, «Птах» Нижнє Селище, «Паралельні світи» м. Барановичі, Білорусь, «Фестиваль дитячої творчості» м. Кіровоград, «Славянський Олімп» Болгарія, «Декламація слова» м. Кремніца, Словаччина.

На фестивалі «Птах» студія представить увазі глядачів дитячу казку Володимира Ілюхова « Неспляча красуня». Це весела історія про незвичайні пригоди красуні та піратів, про велику силу дружби, про віру в те, що завжди можна стати кращим, якщо ти тільки захочеш змінитись.

7-ий клас театрального відділу. У колективу немає спеціальної назви, тому що в школі дитячих театрів стільки ж, скільки і театральних класів. Тут діти навчаються акторській майстерності, хореографії, сценічній мові, вокалу, сценічному руху, вивчають історію мистецтв та театру. 

Театральний колектив створений на базі сільського Будинку культури дітьми для молоді та дорослих. Основною метою студії є крок до роздумів для глядача та акторів, саме тому більшість вистав зачіпають філософську, політичну та соціальну тематику. Через гру діти вчаться жити та дають можливість побути у справжньому театрі – місці для роздумів, переосмислень та правди, яка актуальна саме зараз і саме тут.

На фестивалі "Чаґа-Біґа" представить дві вистави: "Варшавський набат" та "Синій птах".

Це об’єднання молодих та креативних людей, які допомагають будь-якому святу стати веселішим. Вони клоуни і всі про це знають.

0 #