Міжнародне свято Global Wellness Day у Деренівській Купелі

11 червня міжнародне свято Global Wellness Day планується відзначити в 100 країнах світу. В 2016 році Україна приєднується до цієї масштабної світової акції і Союз професіоналів SPA курортів та WELLNESS об’єктів України став координатором Global Wellness Day в Україні. Цей день об’єднує популяризацію фізичних вправ, здорового харчування, у вигляді соціальних програм і проектів, які будуть збільшувати обізнаність гостей заходу про здоровий спосіб життя.

На підставі отриманих від учасників матеріалів буде підготовлений звіт для подальшого його подання в Організацію Об’єднаних Націй (ООН) для закріплення за Global Wellness Day статусу офіційного міжнародного свята.

Відео звіти учасників акції будуть опубліковані на офіційному сайті Союзу професіоналів SPA курортів та WELLNESS об’єктів України, а також на порталах і виданнях інформаційних партнерів Союзу, соціальних мережах.

Мета Global Wellness Day – привернути увагу якомога більшої кількості людей на Землі до теми збереження здоров’я. Гасло Global Wellness Day – "Один день може змінити ваше життя". Команда Санаторного комплексу "Деренівська Купіль" приєдналася до цього масштабного святкування.


Програма заходів у Санаторному комплексі "Деренівська Купіль"


11 червня з 9:00 до 21:00 вхід на територію Санаторного Комплексу "Деренівська Купіль" – вільний.
Всі тренування, лекції є безкоштовними та проводитимуться дипломованими спеціалістами. Будь-хто з гостей може взяти в них участь.

 

З питань співпраці звертайтесь, будь ласка: Ольга Курак, моб. тел.: +38 095 935 31 93. e-mail: olga.kurak@derenivska-kupil.ua

0 #