Семінар з марма масажу в Ужгороді

– Немає часу на СПА, а косметика не допомагає в боротьбі з реальними ознаками старіння – зморшками, носогубні складки, провисання шкіри? Що ж робити? Стати щасливою власницею еластичної і сяючої шкіри, позбутися від зморшок, мати підтягнутий овал обличчя, приділяючи всього 15 хв на день, без застосування косметики легко і просто. Зараз ти дізнаєшся як, але спочатку давай розберемося. На такій маленькій ділянці як обличчя і шия зосереджено близько 100 м’язів – і все це в постійному русі. Форма черепа, точки кріплення м’язів до кісток, місця їх спайок з шкірою, товщина підшкірно-жирової клітковини, весь той каркас, на який і натягнута наша шкіра – саме він відповідає за індивідуальні риси нашого обличчя. Зрозуміло, вся ця система не вічна, з віком змінюється форма, атрофуються і сохнуть м’язи, спазмують капіляри, розтягуються зв’язки і т.д. Ось тому "опливає" овал обличчя, опускаються брови, утворюється зайва шкіра на повіках, з’являються носогубні складки і обвисають щоки. Затиснута блоками переплетених, заплутаних м’язів, шкіра починає мляво провисати. Ми, намагаючись відновити її еластичність різними кремами і ін’єкціями, марність своїх спроб "звалюємо" на вікові зміни шкіри, а справа зовсім не в ній, а як ти тепер знаєш, в каркасній м’язовій основі, – кажуть організатори.

Що ж робити, якщо ми не хочемо старіти? Відповідь одна – потрібно вибрати правильну і ефективну методику, мета якої – відновити внутрішній баланс, впливати на м’язи, тренувати і розслабляти їх. Повною мірою цій характеристиці відповідає Марма терапія.

Марми – це біологічно активні зони, які є проекціями життєво важливих центрів нашого організму. Марма, яка охоплює значно більшу область, ніж акупунктурні і акупресурні точки, це точка стикування між фізичним тілом і тонкими енергетичними тілами. Багато з Марм пов’язані з певними м’язами, органами або тканинами, тому Марма масаж так добре гармонізує і балансує роботу організму.

У йоготерапії Марма масаж вважається дуже ефективним, так як вплив на Марми в процесі масажу сприяє гармонізації енергій і відновленню функцій тих чи інших органів, підвищується енергетичний рівень, пожвавлюються природні механізми самооздоровлення, самовідновлення шкіри і організму.

Тільки в травні пройде ексклюзивний 4-х денний майстер-клас з омолоджувального масажу обличчя сертифікованого викладача з йоги і аюрведи – Сергія Половенко. І це ще не все! Бонус для учасників – заняття з йоги – "Самотерапія", на якому ви навчитеся очищати свій організм без допоміжних засобів, а також підвищити свій енергетичний рівень (перестати страждати занепадом сил), оживити природні механізми самооздоровлення і самовідновлення організму.

Кількість місць обмежена.

Забронюй місце до 20 квітня і отримай знижку 10%.

Додаткова інформація за телефоном 050 664 84 85.

0 #