Майстер-клас з пісної солодкої випічки

На черговому Великому Вегетаріанському майстер-класі ужгородців навчатимуть рецептів солодкої пісної випічки. 

– Найскладніше в піст утримувася саме від солодкого. Адже так хочеться шоколаду чи тістечка. І тому ми вирішили підбадьорити ужгородців і показати кілька класних рецептів пісної випічки. Вам просто не повірять що там реально нема ні яєць, ні молока, ні масла, – діляться задумом організатори заходу.

На майстер-класі учасників навчать готувати рослинне молоко, яке, окрім того що дуже смачне, але і містить купу вітамінів та мікроелементів. Тож в піст можна навіть покращити стан шкіри, волосся та бути бадьорим та повним енергії.

Головний акцент організатори зроблять на солодкій пісній випічці. Учасникам запропонують реально випробувані та неодноразово перевірені рецепти різноманітних пирогів.

– Досвідчені куховари розповідатимуть про основні принципи вегетаріанської випічки, адже багато хто вважає, що без яєць тісто не буде пухким, смачним і запашним. Але ми доведемо, що навіть без молочних продуктів, не кажучи вже про яйця, можна отримати неймовірно смачний результат. Тож навіть в піст дивуйте друзів та близьких смачнючою домашньою випічкою, – кажуть організатори.

Реєструйтесь на майстер-клас за телефоном (050) 970 16 49 Катерина.

0 #