Лекція М. Куземської «Креативна економіка: just do it!»

На лекції говоритимуть:

Мар’яна Куземська вже відома ужгородцям, вона читала лекцію про архітектуру польського модернізму і модерувала воркшоп по площі Петефі. Говорить чітко і конкретно. Викладачка УКУ, магістр історії, активістка, одна з розробниць Культурної стратегії Львова, менеджер проектів Інституту міста Львів. Не тільки теоретик, а й практик, тому слухати її та дискутувати з нею особливо цікаво.

Чому вам варто вилізти з теплого дому дощовим недільним днем?

1) Ви почуєте зведену в купу й аргументовану інформацію про креативні індустрії, їхні переваги та недоліки, вплив на життя людей в масштабах світу чи окремого міста.

2) Отримаєте свіжі ідеї, які можуть надихнути вас на свій креативний бізнес чи стартап.

3) Проведете час у приємному товаристві в затишній атмосфері.

Кількість місць до 25, тому просимо зареєструватися.

Це остання з трьох лекцій у серії «Громадянський лекторій», присвячених ключовим питанням з розвитку суспільства (першою була лекція Б. Шумиловича "Кітч у культурі", другою — лекція О. Сладкової "Як оновлювати міста, зберігаючи культурну спадщину").

Лекція безкоштовна, і цей прекрасний факт забезпечує організація DVV International, ГО "Інтеграція та розвиток", бо проект «Громада, що навчається: трансформація конфліктів в Україні та Молдові через активну громадську участь» виконується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

0 #