Концерт гурту “Volosi” в Ужгороді

В п’ятницю, 4 березня о 19:00 в Мистецькому центрі "Галерея Ілько" в рамках всеукраїнського туру відбудеться концерт польського струнного квінтету "Volosi".

"Volosi" — це коли ти бачиш на власні очі, як інструмент і людина зливаються воєдино. Фантастично хвилююча музика".

"В залі панувала ідеальна тиша, ніхто не смів порушити атмосферу тієї казки, що створили натхненні музиканти. Така музика знищує будь-які кордони та обмеження, все набуває іншого змісту".

"Надзвичайно, неперевершено і феєрично!".

Саме такі коментарі вдячних глядачів отримали концерти польських віртуозів, що вже стали доброю традицією в Києві, Івано-Франківську, Ужгороді, Львові, Вінниці та інших містах України.

Неймовірно емоційні та чуттєві польські віртуози — знову в Ужгороді, на концерті будуть представлені композиції з нового альбому "Nomadism".

Учасники гурту Кшиштоф і Станіслав Ласони — випускники музичної академії імені Кароля Шимановського (Катовіце), зачаровані народною музикою, яку з дитинства чули у довколишніх гірських селах. Збігнєв Міхалек, Ян Качмажик та Роберт Важут — гуральські народні музики, мешканці гір, де сходяться кордони Чехії, Польщі та Словаччини.

Музиканти легко вплітають класичні мелодії європейських композиторів у потоки балканських, трансільванських і карпатських мотивів, поєднуючи вишуканість і майстерність виконання з невимушеністю, спонтанністю та надзвичайною емоційністю.

За два роки відсутності в Ужгороді квінтет зіграв у Франції, Бельгії, Канаді, Норвегії, Словенії, Італії, та навіть в Стольгольмскій Ратуші у присутності його величності Карла XVI Густафа, Короля Швеції.

Придбати квитки можна в Галереі ІЛЬКО (вул. Кошицька, 28) та арт-кафе ВОТО (вул. Волошина, 24).

Бронювання*: gallery@ilko.ua та (067) 112 20 29.

0 #