Концерт Єгора Грушина у супроводі струнного квартету

– 16 березня о 19:00 відвідувачі арт-центру "Галерея ІЛЬКО" вже вдруге отримають нагоду пройнятись акустичним полотном музиканта-віртуоза, який проживає кожну свою ноту із витонченим смаком, легкістю та щирістю. Цей концерт адресований слухачам, які полюбляють тісний емоційний контакт камерних концертів та хочуть відпочити від буденності. Якщо ви хочете провести цей вечір особливо, із близькими вам людьми, на концерті Єгора Грушина це можна буде зробити у затишній та інтимній атмосфері. На сцені вас чаруватиме мелодизм роялю та гармонійність струнного квартету. Також на вас очікують нові творчі сюрпризи, –  розповідають у галереї.


Довідково:

Egor Grushin / Єгор Грушин – яскравий український композитор та піаніст. Стиль, в якому він творить – сучасна класика (modern classical), яка є легкою для сприйняття, але водночас і насиченою різноманітними мелодіями та патернами, які наче й нові і водночас як забуті старі, заховані десь глибоко в нашій душі.

За 6 років творчості Єгор Грушин дав понад 200 концертів, презентував світу 4 альбоми, одну збірку фортепіанних творів, видану відомим шведським лейблом та став автором саундтреків до 6-ти вітчизняних фільмів, один з яких називається "Жива" і зовсім нещодавно демонструвався у багатьох кінотеатрах.

Минулої осені альбом "Once" було презентовано у 18 містах України, в тому числі вперше у ILKO Gallery.

За версію інтернет-журналу Comma новий альбом композитора увійшов у топ-40 найкращих релізів 2016 року.

Загалом музику Єгора Грушина можна назвати саундтрековою, вона пульсує, ллється, плаче, усміхається, зітхає, перетікає, живе, звучить наче з космосу, інколи переживає особисті хвилювання персонажів, передає глибини людських образів, малює природу…

0 #