Комедія для дорослих “Гормональний збій або дещо про SEX”

"Объективная реальность — есть бред, вызванный недостатком алкоголя в крови".

— Комедія. Яскрава, різка, гостра та колюча. Теми, про які не прийнято говорити зі сцени. Вистава, яку важко описати словами — її просто треба переглянути. Ми обґрунтуємо вам думку, що більшість людей, які вважають себе "нормальними", насправді — хворі, але це зовсім не страшно. Спробуємо вивести модель середньостатистичного українського подружжя. Пофантазуємо, що могло б розповісти наше тіло, якби мало право голосу. Розповімо, про що можуть мріяти повії. Розкриємо таємницю — про що брешуть більшість чоловіків. Відповімо реваншем — що ж насправді приховують майже всі жінки, — кажуть у "Чорному квадраті".

Побутовий абсурд, що перетікає в інтимну довіру. Виклик, епатаж і еротичне хуліганство. Статеві органи, що обговорюють своїх власників, повія-філософ та скромний маніяк, і ще дещо…

— Про смаки не сперечаються, але можна сказати з 100% впевненістю — ця робота не залишить нікого байдужим та не дозволить нудьгувати ні хвилини. Обіцяємо багато гумору та позитивних емоцій. За умови, що ви — людина без святенницького ставлення до життя, — розповідають у колективі.

Вистава російською мовою. Без антракту.

Діти молодші 8 років на спектакль не допускаються. Старші – на відповідальності батьків.

0 #