Кінопоказ “17 дівчат” у бібліотечному кінозалі

Ми підготували перегляд кінострічки, яка у 2011 році стала головним призером секції "Тиждень критики" Каннського фестивалю — "17 дівчат". Французька драма від режисерів Дельфін і Мюріель Кулин. Фільм заснований на реальних подіях, що відбулися в одному з французьких міст в 2005 році. Коли головна героїня, школярка Камілла дізнається про свою вагітність, вона приймає рішення залишити дитину, не радячись з батьками. Дізнавшись про вчинок Камілли, її подруги хочуть теж завагітніти… 

Крім перегляду цікавого художнього фільму у вас буде чудова можливість, переглянути відеоролик про процес зародження дитини та поспілкуватися на делікатні теми, отримати консультації, щодо безпечних засобів контрацепції. Допоможе запрошений спеціаліст Ужгородського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Перегляд фільму відбудеться за підтримки БФ "Центр громадських ініціатив" (м. Перечин) в рамках проекту "Майбутнє варто плаувати". Солодкий стіл, тепла та дружня атмосфера чекають на вас, — кажуть у бібліотеці.

Телефон для довідок +38 066 782 31 31.

0 #