ІІ церемонія вручення Ордену Марії Терезії

2 вересня в Ужгороді на території скверу Марії Терезії (навпроти Кафедрального собору на вул. Капітульній) відбудеться урочиста церемонія вручення другого Ордену Марії Терезії.

– Цьогорічна церемонія обіцяє бути особливою як в організаційному плані так і з точки зору рівня та статусу учасників церемонії. Очікується, що церемоніал вручення Ордену відвідають високоповажні нащадки королівського роду Габсбургів – Шандор та Герта-Маргарита Габсбург-Лотрінгени. Як стало відомо, королівське подружжя приїжджає з Австрії спеціально і виключно для того, щоб взяти участь в церемонії вручення ордену Марії Терезії, що засвідчує високий статус та європейське визнання нагороди, – кажуть організатори.

Організатори урочистостей обіцяють здивувати гостей свята оригінальністю дійства та європейським шармом. В програмі церемоніалу – багато сюрпризів. Відомий ужгородський рок-музикант Дмитро Фесенко виконає музичний твір "Крила Марії Терезії", що написаний спеціально до церемонії вручення Ордену. Здивує гостей заходу і відомий далеко за межами Закарпаття танцювальний колектив "Бліц". Родзинкою церемоніалу також стане солодкий сюрприз "Марія Терезія".

Ім’я нового кавалера ордену як і імена кандидатів, організатори тримають у суворій таємниці.

Орденом Марії Терезії відзначаються громадяни, які зробили вагомий вклад у розвиток Ужгорода чи Закарпатської області. Відзнаку засновано родиною Панових.

0 #