EWA NOVEL & ShockolaD в ILKO Gallery

18 листопада в ILKO Gallery міжнародний проект ShockolaD & Ewa Novel запрезентують свій новий альбом "NOVA", який став результатом співпраці польських та українських музикантів.

Альбом має основою польський та український фольклор, аранжування всіх творів зробив один з найкращих в Україні джазових ударників Ігор Гнидин, записаний диск на польській студії Chabakoovka Records, дизайнером обкладинки сав відомий український художник Максим Паленко.

ShockolaD – один з найуспішніших українських проектів, що працюють у жанрі world music. Музиканти постійно грають на різноманітних концертних майданчиках – на фестивалях, на великих сценах, у клубах. Музика проекту зароджується завдяки змішуванню різних стилів, імпровізації, неповторності ідей та мотивів, що базуються на українській свідомості музикантів. Кожен альбом проекту відрізняється від попереднього завдяки постійним експериментам над звуками і синтезу електроніки та акустики.

ShockolaD відкритий до музики різних стилів і напрямків. Музиканти поєднують речі, які здаються непоєднуваними і роблять це настільки природно, що кожен їх концерт пронизаний глибокими емоціями та обміном енергією між гуртом та аудиторією. Вони несуть відкритость і джазову невимушеність до кожного слухача, який хоче поринути у світ звуків, що створюються під час незабутнього музичного ритуалу, яким є ShockolaD.

Ewa Novel народилась в Чикаго, вокалістка, авторка текстів. Від наймолодших років спів, музика і танець – це одні з її найбільших пристрастей. В 2011 році почала професійно навчатись вокалу у Вокально-Акторській Школі в Кракові, яку закінчила з відзнакою.

У 2011 році почала співпрацювати з гуртом Johnny’s Jazz Collection, з яким неодноразово виступала для німецької публіки, а зокрема в Інституті Джазу в Дармштадті. У 2013-му – брала участь у міжнародних майстер-класах, організованих Berklee College of Music в Umbria Jazz Clinics. У 2014 разом з краківським гуртом Krakow Street Band записала сингл Moanin, що знаходиться на диску "Krakowskie Klimaty Bluesowe".

Двічі перемогла в престижному вокальному конкурсі "Spiewac kazdy moze". У 2014 році була запрошена на фестиваль World Art Underground "Glosy z podziemi" та заспівала з гуртом Electric Shepard в Копальні Солі у Вєлічце. В 2015році запрошена до проекту, який промує альбом Ентоні Крупи та Ярека Сметани: "Amela – blues o rozwianych wlosach…". Співає з гуртом "Workaholic and friends". З 2014 року є вокалісткою блюзового гурту "Levi", а також творить в спільному проекті з Кубою Вількем – "Novel & Wilk".

0 #