DOCUDAYS UA МАНДРУЄ УКРАЇНОЮ

У жовтні стартує XV Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA. Цього року найцікавіші документальні стрічки про права людини побачать мешканці понад 200 міст і містечок України.

Розклад і локації

Мистецький центр «Галерея ІЛЬКО», вул.Кошицька,28

24 .11. 18:00

Віддалений гавкіт собак /Simon Lereng Wilmont/Denmark, Sweden, Finland, 2017/ 90′

Фільм спостерігає за життям 10-річного Олега, чиє життя перевернулося догори ногами через війну на сході України. Олег живе зі своєю улюбленою бабусею Олександрою у невеликому будинку в селі на лінії фронту. Більшість людей уже покинули їхнє село, але Олегові та Олександрі подобається жити там разом, тому вони хочуть залишитися і далі дбати одне про одного. Але життя стає дедалі складнішим, і війна все ніяк не закінчується.

Бонусом вечора є відкриття фотовиставки Сергія Моргунова «Я це бачив»

Вздовж лінії фронту розташовується смуга так званої "сірої зони" – безлюдної землі, де люди знаходяться в правовому, гуманітарному та інформаційному вакуумі через відсутність будь-яких повноважень та установ. На даний момент, багато хто з них залишаються без житла, роботи та умов для проживання. У них немає електрики, немає газу, немає їжі, щоб забезпечити їх існування. Вони покладаються на військову службу для медичного обслуговування. Час від часу артилерійські обстріли та перестрілки змушують їх жити в підвалах. Це надзвичайно несприятлива ситуація для всіх тих, хто не міг втекти – будь то через вік, здоров’я, неповносправний родич – або з будь-якої іншої причини. Багато людей вижили тільки завдяки допомозі одне одному. Тут більше, ніж скрізь, взаємна підтримка і симпатія – це сила людського духу.

25.11. 18:30

Проект «Бабця»/Bálint Révész/ Hungary ,UK, 2017 / 89′

28.11. 18:30

Жінка в полоні / Bernadett Tuza-Ritter/ Hungary, Germany, 2017/ 89’

+ Дискусія з нагоди показу фільму «Жінка в полоні». Розмова Євгенії Мелеш, юристка, адвокатка БО «КМДЗ та експертки у сфері протидії торгівлі людьми Інни Сабадош, Закарпатська громадська жіноча організація «Веста».

01.12. 18:30

Дякую за дощ / Julia Dahr/ Norway, UK, 2017 / 87′

02.12. 18:30

Діти териконів / Frederick Brunnquell/France, 2016 / 51′

Закарпатська Обласна Універсальна Наукова Бібліотека ім.Ф.Потушняка, пр. Свободи, 16

05.12 17:00

Ex Libris: Нью-Йоркська публічна бібліотека/ Frederick Wiseman/ USA, 2017/ 197’

+З нагоди показу фільму американського режисера Фредеріка Вайзмена «Ex Libris: Нью-Йоркська публічна бібліотека» запрошуємо поговорити про ці та інші дотичні питання із практиками та експертками із бібліотечного та культурного середовища, а також представниками проектів підтримки бібліотек.

Розмова з письменником Андрієм Любкою.

Модераторка – Євгенія Напуда, В.о. завідувачки науково-методичного відділу в Закарпатська Обласна Універсальна Наукова Бібліотека ім.Ф.Потушняка

Розглад показів і подій онлайн.

Організатор фестивалю Благодійна організація «Комітет Медичної Допомоги в Закарпатті»

0 #