Чи потрібна Ужгороду альтернативна освіта?

Ужгород, Smart Point, Швабська 25а 22 Серпня 2019 17:30

Мрієте, що ваша дитина буде щаслива від того, що може вчитися і ходити у школу? Хочете зрозуміти, як зробити процес навчання і радісним, і ефективним?

Збираєте колекції картинок в пінтерест, як би могла виглядати школа мрії? Поширюєте в фейсбуці приклади успішних фінських / японських/ британських… шкіл? Переглянули всі фільми про Summerhill і навіть уявляєте свою дитину в демократичному суспільстві?

Приходьте поспілкуватися з тим, хто робить це все реальністю вже зараз. В Україні.

Cпікер — Євген Матвєєв, староста альтернативної школи “Соняшник” та співзасновник Освітнього центру “Життя”, дослідник освіти в Україні та за кордоном, учасник робочої групи МОН з питань розробки Положень про форми навчання, спікер та організатор освітніх подій в різних містах (Київ, Рівне, Славутич, Мінськ, Кишинів), засновник сайту та групи “Альтернативна освіта в Україні”, батько двох дітей.

Будeмо говорити про:

Для кого це?

Для батьків, які замислюються над питаннями якісної освіти для своєї дитини. Для всіх, хто цікавиться альтернативною та домашньою освітою. Для вчителів, які слідкують за сучасними трендами в освіті. Для студентів, які хотіли би займатися педагогічною діяльністю.

Організаційний внесок — 100 грн.

0 #
# альтернативна освіта # ужгород