BRUTTO з акустичною програмою “Вечірнє сонце” в Ужгороді

– Серія акустичних концертів BRUTTO почалася з блискавичного солд-ауту. Квитки на концерт у Києві були продані за 54 хвилини після того, як стартував онлайн-продаж. Наступні концерти цієї серії пройдуть: 12 травня у Львові, 13 травня в Ужгороді, 14 травня в Самборі, 15 травня в Трускавці. 24 і 25 квітня в Аtmasfera 360 (Київський планетарій) відбулися перші акустичні концерти Сергія Міхалка і Ко з програмою "Вечірнє сонце". Концерти пройшли у форматі творчого вечора: прозвучали пісні BRUTTO і Ляпісів в акустичному виконанні, вірші і розповіді, глядачі змогли поспілкуватися з учасниками групи в неформальному колі, – кажуть організатори.

Все почалося з виходу пісні "Вечірнє сонце" на вірші геніальної української поетеси Ліни Костенко.

Музиканти BRUTTO не очікували такої реакції. Було багато добрих і теплих слів. А потім прийшов лист від дочки Ліни Костенко і стало зрозуміло, що іноді, щоб тебе почули, – потрібно не кричати, а говорити тихо і спокійно.

Лист від дочки Ліни Костенко:

"Шановний Сергій!

… Бажаємо Вам, щоб Україна стала Вам доброю і щедрою другою Батьківщиною, – в надії, що і Білорусь, з якої у нас особливі відносини, знайде свободу і європейське майбутнє.

Звичайно, Ліна Василівна Костенко дає Вашій групі дозвіл на виконання цієї пісні і бажає Вам успіху.

Прекрасне оригінальне виконання.

Ми теж дуже поважаємо творчість Вашої групи в усіх її еволюціях і цінуємо її громадянську позицію. Дякую Вам за те, що були з нами в ті трагічні і прекрасні часи Революції гідності. Це назавжди.

Всього найкращого!

Оксана Пахльовська"

Натхненні успіхом пісні, BRUTTO підготували особливу акустичну програму в форматі творчого вечора з Міхалком і Ко – "Вечірнє сонце". Такі зустрічі дозволять створити особливу атмосферу, яка неможлива на великих концертах, уможливить тісне спілкування фанатів групи зі своїми кумирами. Вони для тих, хто хоче не тільки побачити і почути, але й відчути або навіть стати співучасником.

0 #