Бізнес-семінар Геннадія Полонського в Ужгороді

Вперше на Західній Україні відбудеться бізнес-семінар Геннадія Полонського. LT Language SCHOOL – офіційний представник і організатор семінару. Метою цього семінару є допомогти переміститись від того, де ви зараз, туди, де б ви хотіли бути. Як покращити будь-яку сферу вашого життя – здоров’я, фінанси, родинні відносини, кар’єру. Будь-який аспект життя, який є важливим для вас. Відкрийте для себе перевірені техніки як стати більш сфокусованим, продуктивним, заможним, успішним і щасливим й отримувати від життя гідних вас результатів, – кажуть організатори. 

Протягом 4-годинного семінару ви дізнаєтесь та навчитесь:


Довідково:

Геннадій Полонський, доктор економічних наук, reader (професор) Букінгемської школи бізнесу (Великобританія), автор ряду книг в Англії, США, Канаді, Японії ("Російська провінція після комунізму", "Від стіни Берлінської до стіни Китайської: трансформація компаній" та ін.), 4-х збірників реальних ділових ситуацій по ролі персоналу в реструктуризації компаній.

Геннадій Полонський викладав у ряді найбільших ВУЗів світу, таких як: Гамбурзький (Німеччина), Оксфордський (Англія), Роскілде (Данія), МФІ та МДУ (Росія), Берклі (США). Виступав більш ніж на 1000 семінарах та конференціях у 27 країнах світу по обидві сторони Атлантики.


Вартість семінару: до 10.09 – 1500 грн, після 10.09 – 2500 грн.

Кількість місць обмежена.

Зареєструватися можна за номером телефону 050 687 75 52 або за адресою: пл. Ш. Петефі, 32 (3 поверх).

0 #