“Ambient Sound – Live” в ILKO Gallery

В п’ятницю, 18 березня о 19:00 в Мистецькому центрі "Галерея ІЛЬКО" відбудеться презентація інноваційного музичного формату "Ambient Sound – Live". Унікальний формат створює та розкриває нові грані музичних перформенсів занурюючи слухачів в саму серцевину музики.

Формат надає музикантам нові засоби для створення багатопланових, динамічних музичних сцен з надзвичайно якісним звучанням. А слухачі отримають нові, незнайомі враження від інакшої атмосфери музичних творів, об’ємної та глибокої сцени звуку в форматі 3D.

Центральне розміщення сцени з радіальним розташуванням слухачів формує зал, в центрі якого музика. Надзвичайно мала дистанція розташування музикантів та слухачів стирає між ними кордони і створює атмосферу студії-майстерні, прибираючи пороги і занурюючи слухачів у саму серцевину музики, надаючи їм можливості безпрецендентної співучасті, злиття з музикою.

Архітектура звуку побудована за схемою "подвійне стерео + квадро сорраунд". Технологічна схема і ноу-хау акустичних систем компанії "BOSE", на основі яких вона побудована, забезпечують майже однакову якість сприйняття звуку незалежно від ряду і місця слухача.

Концепція формату "Ambient Sound – Live" – Михайло ІЛЬКО. Проектування та інженери проекту – офіційний дистриб’ютор компанії "BOSE" компанія "ComplexV".

Першим музичним проектом у форматі "Ambient Sound – Live" стане концерт-аудіо інсталяції "URBAN JUNGLE" Андрія АРНАУТОВА в рамках його сольного проекту "Pax Fractal". Спеціальний гість проекту – піаніст-імпровізатор Михайло САМОХВАЛОВ.

Слухачі матимуть нагоду поринути у звукову містерію, мандруючи "Міськими Джунґлями" через атмосферу музики та звукових ефектів.

Андрій АРНАУТОВ – 6 струнна гітара-контрабас, піколо бас-гітара, електроніка. Михайло САМОХВАЛОВ – рояль.

Постійні відвідувачі галереї знайомі з творчістю Андрія АРНАУТОВА за виступами разом з Dwight Trible, Joel Holmes, Ігорем Гнидіним та Євгеном Пугачовим в 2013 р., його проектом "TRIANGULAR MATRIX" в 2013, сольним проектом "Pax Fractal" в 2015.

Свою кар’єру Андрій починав в США, де отримав освіту в одному з найпрестижніших музичних навчальних закладів – в коледжі Берклі (Bеrklee College of Music). До речі, адміністрація надала Андрію повну стипендію на навчання, що вже є унікальним випадком.

Виступав з легендарними саксофоністом Archie Shepp та гітаристом Charlie Byrd, скрипалем Vasser Clemens, відомими джазменами – трубачом Roy Hargrove, віброфоністом Victor Mendosa та багатьма іншими музикантами.

Музична програма підготовлена на замовлення, та за підтримки "Мистецького центру "Галерея ІЛЬКО" в рамках серії проектів "City Jazz".

Бронювання: gallery@ilko.ua або за телефоном +38 067 112 20 29.

0 #