Громадська акція “Крим – це Україна”

– Ми вже зробили перші підготовчі кроки і можемо оприлюднити попередні результати. До запропонованої Акції на підтримку жителів Криму долучається все більше людей, тому її вже називаємо відкритою громадською ініціативою на підтримку жителів АР Крим "Крим – це Україна". 

Однією з основних цілей заходу є створення Координаційного органу в Закарпатській області для допомоги особам, які покидають Крим і шукають безпечного місця для себе і своїх родин. Формат заходу: виступи науковців, експертів, громадських діячів, представників влади Закарпаття, виступи правозахисників та представників інших регіонів України (наприклад, Криму) через онлайн зв’язок. Буде зачитано звернення кримчан до української громадськості. У акції візьмуть участь і культурні митці Закарпаття: гурт "Гудаки Village Band", Камерний хор "Cantus", Студія сучасного танцю "Бліц".

До акції вже зголосилися долучитися представники громадських організацій, студенти, активісти Євромайдану. Чекаємо подальших пропозицій та ініціатив – не гайте часу, зв’язуйтесь з нами вже зараз! Водночас, просимо взяти до уваги, що ми не плануємо перетворювати цей захід на передвиборчу кампанію зацікавлених політичних сил, – кажуть у Комітеті медичної допомоги.

Контакти: 050 57 107 18, 050 690 50 17, 050 690 80 20, 050 826 36 72 та camzua@gmail.com.

Онлайн трансляцію можна буде подивитися тут: 

0 #