Життя

Смачна кава перед роботою: Мукачево. Частина І

3 Квітня 2013 19 021

Вчені не один рік намагаються вияснити чого більше від кави: користі чи шкоди. Утім, якої б думки вони не дотримувалися, організм не обманеш і часто не "заведеш" зранку без філяжаночки запашної.

Кажуть, що норма кави на день – не більше трьох чашок. Утім, саме чашок, а не кухлів. Для точності варто відмітити, що загальна кількість випитої кави має бути до 575 мг.

Що ж до її корисних властивостей, то годі й казати. Каві приписують і здатність мобілізувати мозок, і підвищувати концентрацію уваги, і покращувати обмін речовин.

Ми обрали сім закладів Мукачева, що розташовані у центрі міста, у яких можна випити каву перед самісінькою роботою. Отож:

О 8:00 відкривається одразу кілька кав’ярень. Їхня послідовність у матеріалі абсолютно випадкова і не обумовлена жоднимм рейтингом.

Кафе Lavazza. Тут вам запропонують каву відомого у всьому світі кавового бренду, батьківщиною якого є Італія. ¾ італійців надають перевагу саме йому. Також заклад славиться своїми підвіконнями, на яких так люблять сидіти відвідувачі.

Адреса закладу: Мукачево, вулиця Пушкіна, 4.

Графік роботи: 8.00-19.00. Влітку до 20.00. Без перерв та вихідних.

У Бабовці є ризик залишитися на увесь день, забувши про роботу. Оскільки це арт-кав’ярня, то розглядати усі вироби хенд-мейду закарпатських майстринь можна до безкінечності. Також, у закладі діє буккросинг, що теж збільшує ризик втратити лік часу.

Адреса закладу: Мукачево, вулиця Беляєва, 4.

Графік роботи: 8.00-19.00. Без перерв та вихідних.

У Cappuccino подають каву домашніми кексами з шоколадною начинкою. Також є багато різних видів кави та кавових напоїв за досить помірними цінами: від 6 до 18 гривень.

Адреса закладу: Мукачево, площа Миру, 6.

Графік роботи: пн-сб 8.00-20.00, нд 9.00-21.00. Без перерв та вихідних.

Time – справжня Мекка для містян, точка збору усіх і завжди: тут і побачення, і ділові зустрічі, і просто кавування. Вам подадуть як звичайну каву (з молоком або без), так і капучино, каву без кофеїну, лунго, макіато, каву по-віденськи, марокіно, глясе, карибську каву, фрапино та фрешпрессо. Окрім, того у Time, напевно, найсмачніші чизкейки у місті. Вартість кави від 8 до 25 гривень.

Адреса закладу: Мукачево, площа Миру, 27 та Пушкіна, 6.

Графік роботи: пн-сб 8.00 до 22.00, нд 10.00-22.00. Без перерв та вихідних.

Кафе "Світ кави" вас здивують кількістю різновидів і смаків кави та чаю. Тут щодня можна куштувати щось новеньке.

Адреса закладу: Мукачево, вулиця Миру, 22  

Графік роботи: 8.00-19.00. Без перерв та вихідних.

У меню Coffee House американо, еспроссо, рістретто, допіо, лунго, капучино, лате, кава по-віденськи, по-сицилійськи, по-мексиканськи.

Адреса закладу: Мукачево, вулиця Пушкіна, 62, а.  

Графік роботи: 8.00-19.00. Без перерв та вихідних.

Для тих, кому пощастило з роботою та графіком, а робочий день починається з 11.00 – відкриті двері у Daily. Смак кави тут відмінний, а її вартість від 8 до 12 гривень. Можна разом з яблучним штруделем чи іншим смаколиком випити рістретто, еспрессо, американо, капучино, латте, мокко та каву без кофеїну.

Адреса закладу: Мукачево, вул. Возз’єднання 20.

Графік роботи: 11.00-23.00. Без перерв та вихідних.

 Varosh.com.ua

Фото: Рома Кайман

0 #