Життя

Panorama Home: твій новий дім на горищі

6 Листопада 2013 10 295

Затишне доповнення до клубу Panorama by Kashtan відкрилося на початку цього тижня у тестовому режимі. Утім, тут вже чекають на відвідувачів та частують їх у новому затишному ресторанчику прямісінько під дахом.

Лофт у перекладі з англійської "горище", популярний у Європі стиль оформлення ресторанів, кафе та студій – сьогодні одна зі складових Панорами. Та й у Києві це вже увійшо у життя, яскравий приклад заклад "Теплиця". Але на відміну від більшості ресторанів у такому стилі, лофт Panorama Home – справжнє горище. Це куточок домашнього затишку, атмосфери і тепла. Тут усе зроблено для того, аби спілкування з рідними та друзями було максимально комфортним та домашнім.

До відкриття нового куточка Панорами готувалися майже півроку. Усі елементи декору та й, власне, сам стиль закладу – виключно робота власника, Милослава Баганича. Він сам працював над дизайном і навіть столи фарбував власноруч.

Родзинкою Panorama Home стане і нове меню, у якому з’явиться чимало італійських страв. Для цього до закладу спеціально запросили кухаря, який багато років працював в Італії у ресторанах, що отримували відзнаки Мішлен.

Новий шеф-кухар Григорій працює вже 2 тижні і наразі розробляє нове меню. Скуштувати страви з нього можна буде вже за тиждень. Слід чекати на смачні домашні пасти та равіолі, що виготовлятимуться власноруч, а також на італійські салати та десерти.

Працюватиме Panorama Home щодня з 9:00 до 01:00. До слова, під час вечірок це буде також відкрита територія.

Varosh

Фото: Олександр Смутко

0 #