Життя

М’які меблі “GAGARIN”: космічна якість та астрономічний дизайн

23 Листопада 2014 7 822

У 2013 році в Україні розпочато виробництво м’яких меблів торгової марки "GAGARIN". Молода та амбітна команда приступила до роботи з актуальною метою – виготовлення якісних диванів, крісел та пуфів, дотримуючись найвищих стандартів та використовуючи вітчизняні матеріали.

Незабаром рік, як представництво ТМ "GAGARIN" з’явилося в Ужгороді. Саме тут ми детальніше дізналися про меблі, а головне – чому ціни такі демократичні.

– "Gagarin" – це серія якісних меблів з українських матеріалів. Найважливіше завдання виробника – зробити так, аби молода пара чи сім’я, молодь взагалі, могли дозволити собі придбати меблі за доступною ціною без сумнівів стосовно якості. Власне, сама фабрика має можливість виготовляти доступні меблі тому, що звузила кількість найменувань до 7 універсальних виробів. Утім, кольорова гама та функціональні можливості – вражають, – розповіли нам у фірмовому відділі.

Цінова категорія диванів коливається у діапазоні від 4 до 8,5 тисяч гривень – усе залежить від складності моделі та категорії тканини. А, приміром, пуф можна придбати за 500 гривень.

– Ми пильно стежимо за якістю наших диванів, пуфів, крісел, тканин та кожного шва. Продукція виготовляється меблевою фабрикою, робота якої базується на високих стандартах. Кожна модель, що виходить на ринок, суворо тестується, – кажуть у салоні ТМ "GAGARIN".

У фірмовому відділі діють знижки та акції, а отже, приваблива ціна якісного вітчизняного продукту перетворюється на космічно привабливу.

До слова, колекцію меблів ТМ "GAGARIN" презентували минулого року у рамках масштабної виставки у Києві "Design Living Tendency", про яку ми розповідали дещо раніше.

– У дизайні цих м’яких меблів є все необхідне, відповідно – немає нічого зайвого. Вони прості, функціональні та гарні. Потрібну модель знайдуть і романтики, і мінімалісти. Протягом того часу, відколи існує тутешнє представництво, вже можна впевнено констатувати, що ужгородці зацікавилися новинками. Помічаємо, що потенційні клієнти розуміють, яким саме має бути якісний диван – роздивляться шви та механізми, питають про наповнення, цікавляться як доглядати за тканинами та ламінацією. Отже – обирають лише якісний продукт, – каже представник ТМ "GAGARIN" в Закарпатті Олексій.Varosh

Фото: Олександр Смутко

0 #