Життя

“Морква”: дитячий простір в Ужгороді

18 Листопада 2015 10 079

Дитяча уява здатна втілити в життя багато нового та цікавого під час гри. Для цього досить забезпечити маленьких акторів необхідним реквізитом та іграшками.

Днями в Ужгороді відкрився новий заклад, в якому діти мають змогу спробувати себе у різних професіях. "Морква" – це сучасний дитячий простір і створювався він задля задоволення потреб найменших відвідувачів. В ігровій кімнаті вони можуть повною мірою використати свою фантазію, пограти з однолітками та за потреби отримати допомогу від персоналу.

При виборі іграшок власники, перш за все, керувалися естетичною та екологічною складовими. Направду, більшість іграшок виготовлені з деревини.

Яскрава дитяча кухня містить все необхідне приладдя, починаючи від інгредієнтів для приготування їжі і закінчуючи посудом. Маленьким шеф-кухарям буде до вподоби пригощати своїх гостей піцою, тістечками чи капкейками, приготованими власноруч.

Поруч знаходиться магазин з касою, рахівницею та великою кількістю товару для продажу. Одні дітлахи гратимуть роль продавця, а інші — вишиковуватимуться у чергу за товаром. Передбачено навіть термінал для розрахунку банківською карткою.

Для майбутніх інженерів підготували спеціалізовану майстерню. Діти мають можливість попрактикуватися у прикручуванні шурупів, збиранні чи розбиранні конструкцій. І, хоча, зазвичай працювати з інструментами більше подобається хлопцям, деякі дівчата теж не залишаться байдужими.

Залізнична станція буде цікавою для справжніх шанувальників мостів, переправ, кранів, потягів та тунелів. Спробувати себе у ролі машиніста чи водія вантажівки зможе будь-хто.

Для чарівних дівчат встановлено гарний просторий будинок для ляльок з багатьма кімнатами і ліфтом. Маленьким принцесам буде приємно займатися звичними для себе справами: робити зачіски, перевдягатися чи ходити одна до одної в гості.

Для найменших відвідувачів облаштували спеціальний безпечний майданчик. Варто зазначити, що для дітей до 3 років перебування у просторі рекомендоване разом з батьками. Якщо ж дитина вже досить самостійна і почувається комфортно, вона може залишитися під наглядом персоналу. А це дає змогу батькам приділити вільний час для шопінгу чи відпочинку на території торгового центру.

Не забули і про батьків. Невелике кафе безпосередньо поруч з ігровим майданчиком надасть дорослим можливість скуштувати ароматну каву чи міцний чай. Це дуже зручно з огляду на те, що дехто з батьків буде спостерігати за своєю дитиною під час всього ігрового процесу. Дітям запропонують фірмові пряники у формі морквин, натуральні соки та воду.

У "Моркві" створили приємну атмосферу. Легка дитяча музика, приємний персонал та безліч цікавинок будуть до душі дітям.

Художнім оформленням закладу займалася ілюстратор Олена Бугренкова. Саме під час знайомства з нею і обговорення концепції майбутнього закладу виникла ідея щодо назви. На форзаці однієї з книжок, які художниця принесла з собою на першу зустріч, були зображені чарівні морквини — вони і стали головними натхненницями при створенні концепції закладу.


Контакти:


Varosh

Фото: Андрій Кирилюк

0 #