Життя

Магазин “Апетит”: європейські продукти в Ужгороді

12 Травня 2014 9 013

Останнім часом питання Європи і України активно обговорюється на усіх рівнях. І поки на рівні міжнародних відносин тривають свої процеси, на соціальному все простіше – європейські традиції поступово приходять до нас. Зокрема це стосується гастрономії.

Днями в Ужгороді відкрився магазин"Апетит", в якому представлені продукти із різних країн – Іспанії, Італії, Франції, Греції, Аргентини. Про концепцію закладу, його цінову політику, асортимент та цільову аудиторію нам за чашкою кави розповіла власниця – пані Інна.


– Ми з сім’єю близько півроку жили в Іспанії, я дуже полюбила європейські традиції, їжу. В майбутньому хочу відкрити тапасницю (ресторанчик, де подають невеличкі іспанські закуски), але почати вирішила із фуд-бутіка. Ужгород – місто маленьке, проте самобутнє, а людей привчати до чогось нового досить складно, – розповідає пані Інна.

В "Апетиті" можна придбати різні види пасти, сиру, оливок та оливкової олії, каву, шоколад та злакові батончики, іспанський хамон, трави, соуси, консервацію та багато інших продуктів з Європи.

Заклад потішить і шанувальників хорошого та якісного вина – є непоганий вибір сухих столових вин із Італії, Іспанії, Аргентини, Франції та Нової Зеландії. Одразу до вин є можливість придбати і певний вид сиру, за бажанням попередньо скуштувавши.

Персонал закладу допоможе підібрати відповідний сир до вина і навпаки.

– Хочеться, щоб наші люди, йдучи в гості, купували пляшку хорошого вина, до нього підбирали сир та який-небудь шоколад, як це робиться у Європі, – додає пані Інна.

Товар в "Апетит" завозиться часто і невеликими партіями: таким чином клієнти завжди купуватимуть свіже, а асортимент постійно буде різноманітним. Заклад співпрацює з київським магазином елітних продуктів "Good Winе", звідки і отримує частину товарів.

Цінова політика закладу орієнтована на середнього покупця.

– У нас на меті було не створити звичайний продуктовий магазин, яких багато. Ми хотіли дати можливість людям купувати екологічно чисті, якісні і елітні продукти, які і коштують відповідно, – ділиться власниця "Апетиту".

До прикладу, середня ціна на пасту – 20 грн, на оливкову олію – 90 грн за літр, 100 г оливок коштуватиме 10 грн, плитка шоколаду – 25 грн, а пляшка вина – від 70 до 150 грн.

Окрім покупки продуктів, у "Апетиті" можна випити еспресо, замовити фруктовий фреш чи скуштувати тапас – невеличкий іспанський сандвіч.

Тож тепер для того, аби відкривати для себе гастрономічні особливості країн світу, не обов’язково пакувати валізи і їхати у далеку подорож. В "Апетиті" хоч дистанційно, але можна відчути справжній смак Іспанії, Італії чи Франції.


Varosh

Фото: Маріан Логойда

0 #